Vyšetření sluchu u novorozence

Anonymní
28.6.21 14:17

Vyšetření sluchu u novorozence

Hezký den, dnes jsme byli se synem na vyšetření sluchu. Levé ouško v pořádku, ale právě vůbec žádná odezva. Za tři týdny máme přijít na kontrolní měření.

Myslíte, že příště ještě mohou naměřít? Mám strach, že na to ouško nebude slyšet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
97Barbora
28.6.21 14:41
@Anonymní píše:
Hezký den, dnes jsme byli se synem na vyšetření sluchu. Levé ouško v pořádku, ale právě vůbec žádná odezva. Za tři týdny máme přijít na kontrolní měření.Myslíte, že příště ještě mohou naměřít? Mám strach, že na to ouško nebude slyšet.

Zdravím,

nám takto naměřili nic v porodnici 8o
Sestra si syna odnesla s tím, že mu zkontroluje sluch po pár minutách přišla se slovy "no nevím, nic jsme nenaměřila, tak uvidíte buď slyší nebo neslyší " hned jsem se ptala jestli je tedy sluchý nebo co, tak mi nebyla schopna odpovědět. U další návštěvy Dr už bylo vše ok a obě ouška v pořádku.
Uvidíte příště, myslím si, že se to spraví do další kontroly.. :hug: držím palce :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
7572
28.6.21 14:47
@97Barbora píše:
Zdravím,nám takto naměřili nic v porodnici 8o
Sestra si syna odnesla s tím, že mu zkontroluje sluch po pár minutách přišla se slovy "no nevím, nic jsme nenaměřila, tak uvidíte buď slyší nebo neslyší " hned jsem se ptala jestli je tedy sluchý nebo co, tak mi nebyla schopna odpovědět. U další návštěvy Dr už bylo vše ok a obě ouška v pořádku.
Uvidíte příště, myslím si, že se to spraví do další kontroly.. :hug: držím palce :mavam:

Teda to je přístup. :roll: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7572
28.6.21 14:49
@Anonymní píše:
Hezký den, dnes jsme byli se synem na vyšetření sluchu. Levé ouško v pořádku, ale právě vůbec žádná odezva. Za tři týdny máme přijít na kontrolní měření.Myslíte, že příště ještě mohou naměřít? Mám strach, že na to ouško nebude slyšet.

Zakladatelko, u našich dětí měřila pediatra sluch asi ve 3-4mesicich. Buď hlavně v klidu. Ono se to u novorozenců asi špatně poznává. Neboj bude to dobré :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
28.6.21 14:58

Stalo sa spolubyvajucej v porodnici. Jeden den nenamerali nic, ale nijak nestresovali, ze sa to u novorodencov stava. Samo, ze bola maminka nervozna, ale fakt ju upokojovali, ze to este nic znamenat nemusi, ze je to bezne… Skusili druhy den a uz to bolo ok. Verim, ze aj u vas to dopadne dobre ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
28.6.21 15:35

U nás nenamerili jedno ouško. Že prý je tam nejspíš ještě plodová voda a máme za šest týdnů jít na přeměření na ORL, tak uvidíme. Každopádně dle diskuzi na internetu jsem v klidu, protože plno děti muselo na vyšetření víckrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
28.6.21 15:35

Bývá v oušku ještě plodová voda. Synovci taky v porodnici ouška měřili. Jedno ok, druhé nic.Za pár dní už bylo vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 17:30

Špatné uši

Ahoj můžete poradit. Měla některá z vás stejný problém. Synovi oae v porodnici nevyšlo měřili mu to 3× po týdnu si ho zavolali znova a opět to nevyšlo. A proto jsme byly pozvané na orl tam mu to opět nevyšlo. Křivka na přístroji skoro plochá, hned přístroj hlásil chybu sondy, prý má úzký zvukovody, ale nevím jestli mě nechtěla doktorka jen uklidnit. Na bouchnutí nebo křik sebou trhne ale jindy třeba na motorovou pilu nereaguje synovi je 8 týdnu. Máte někdo podobnou zkušenost děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
165
1.7.21 08:39

Dceri v porodnici taky nenamerili, vratili mi ji se slovy, že na jedno ucho neslysi, ja v haji… Pak mi jina sestra rekla ze tam muze mit jeste plodovku a taky ze jo… Pri premereni pak vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
1.7.21 09:34

Ahoj anonymní, tak male miminko nemusi reagovat na kazdy jeden zvuk. Syn bol v tom veku schopny ignorovat aj sanitku s majakmi dva metre od neho. Ale chapem, ze ta to stresuje. To by som sa uz nervovala tiez. Rozhodujuci je nazor doktorky. Drzi. Palce, aby to dobre dopadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
1.7.21 10:26

A ted mi dochází, že synovi nenamerili ani jedno, ale ja uz byla v klidu, byl chvíli po porodu a pak mu to za 2 dny premerili a bylo to uz ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 11:11

@NoName88 děkuji za podporu synovi právě nevyšlo ani jedno na orl a křivka na přístroji na oae plochá a To mě děsí

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat