Vyšetření sluchu v pěti letech

Anonymní
11.11.19 21:12

Vyšetření sluchu v pěti letech

Ahoj holky můžu se zeptat jak to probíhalo u vás má tady někdo dítě který se tam seklo a nechtělo spolupracovat nebo jen naše princezna :oops: už jsme tam byli dvakrát poprvé to asi vůbec nepochopila a dneska tam stála jak socha a nic. Zkusíme to v lednu a nejspíš k jiné paní doktorce tahle byla trochu drsnější :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6768
11.11.19 21:28

Neseknul, ale mam zkusenosti se zasekama u zubare, pomahalo trenovat doma. Tak to nejak zkousejte, prehravejte si situaci. Snad to date. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
11.11.19 21:41

Nacvičovat doma hrou, zašeptám - dítě řekne nahlas, co jsem šeptala - jdu pořád dál a dál, abych viděla, na kolik metrů slyší - tříletá radostně odpovídá, akorát když já šeptám, odpovídá mi taky šeptem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3765
11.11.19 22:25
@stinga píše:
Nacvičovat doma hrou, zašeptám - dítě řekne nahlas, co jsem šeptala - jdu pořád dál a dál, abych viděla, na kolik metrů slyší - tříletá radostně odpovídá, akorát když já šeptám, odpovídá mi taky šeptem :)

Ano, doma to stejné a zjistím, že jediný kdo špatně slyší jsem já :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
11.11.19 22:55

@Bobsh :mrgreen: :mrgreen: a nejlepší dotaz pro dítě ze 4 metrů - chceš čokoládu? jó

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
19.11.19 09:58

Syn byl také v pěti letech na ušním. Sestra ho vzala na audiometrii. Nasadila mu sluchátka, posadila do zvukotěsné komory a vysvětlila mu, že až něco ve sluchátku uslyší, má zvednout ruku. Viděla na něj přes skleněnou stěnu, byla jsem také u sestry a syn na mě viděl, že jsem tam s ním. Naštěstí se nebál a zvládl to výborně, když se ho ptala, jestli to pípá nebo bzučí tak také odpovídal. Já si myslela, že bude zkouška sluchu probíhat jak popisujete, ale ne, nemluvili na něj, ani nešeptali, ale udělali tu audiometrii. Pak ho ještě paní doktorka zkontrolovala, vypláchla sluchovody a šli jsme domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama