Vyšetření štítné žlázy, jak dlouho se čeká na výsledky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
1.11.21 10:15

Vyšetření štítné žlázy, jak dlouho se čeká na výsledky?

Ahojte holky, z hormonální ho profilu mi zjistili mírně zvýšené hodnoty štítné žlázy. Cca před třemi týdny jsem byla na krev a výsledky stále nemám. Když jsem si volala týden zpět, sestřička mi řekla, že mne kontaktuje. Chci se zeptat jestli máte zkušenosti, jak dlouho se tak na výsledky čeká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54841
1.11.21 10:20

Na odběr krve chodím tak dva dny před plánovanou kontrolou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
1.11.21 10:24

Výsledky bývají na druhý den. Záleží, kdy se k tomu dostane dr…kdy si udělá čas.
Můžete si zajít do laboratoře, kde jste krev odebirala, a říct si o vysledky…na občanku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3078
1.11.21 10:28

Vysledky krve mam vetsinou za den ci dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
1.11.21 11:16

Za týden mě doktorka volala. Jinak chodím vždy týden před kontrolou na odběr. Může to být i pátek a na kontrolu jdu třeba v pondělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10542
1.11.21 11:20

Ano, vysledky z odberu krve byvaji do 2. dne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
1.11.21 12:32
@Petraa_h píše:
Ahojte holky, z hormonální ho profilu mi zjistili mírně zvýšené hodnoty štítné žlázy. Cca před třemi týdny jsem byla na krev a výsledky stále nemám. Když jsem si volala týden zpět, sestřička mi řekla, že mne kontaktuje. Chci se zeptat jestli máte zkušenosti, jak dlouho se tak na výsledky čeká?

Mohu se zeptat, pisete ze se z hormonalniho profilu vam zjistili problem, tj. Na zaklade odberu krve u praktika? mozna se blbe ptam, ale nejsem odbornik…

Ptam se proto, ze na zaklade odberu krve u praktika mam pry stitku v poradku, ale tak nejak pomalu ale jiste pribyvam na vaze, citim nekdy tzv. tezke nohy nebo spatne usinam a moje mamka brala na stitku leky. Tak jestli k diagnoze staci tento odber u praktika nebo je lepe si nekde a kde- zaridit nejake spec. vysetreni hormonalniho profilu ci te krve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
1.11.21 15:12

Endokrinolog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
1.11.21 16:32

@Ahep brala mi krev na gynekologii, protože mi dělala hormonální profil. Volala mi sestřička z gynekologie, že mám zvýšené hormony štítné žlázy a mám si přijít pro zadanku na endokrinologii. Tak jsem šla na endokrinologii, kde mi sestřička vzala krev a stále čekám na výsledky. Praktik zatím nemá žádnou zprávu. Pár let zpět mi dělal testy praktik na štítnou žlázu, protože to máme v rodině a tehda bylo vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
1.11.21 16:33

@jejjej brala mi krev přímo sestřička na endokrinologii, kam to posílala dal, to netuším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 20:26
@Ahep píše:
Mohu se zeptat, pisete ze se z hormonalniho profilu vam zjistili problem, tj. Na zaklade odberu krve u praktika? mozna se blbe ptam, ale nejsem odbornik…Ptam se proto, ze na zaklade odberu krve u praktika mam pry stitku v poradku, ale tak nejak pomalu ale jiste pribyvam na vaze, citim nekdy tzv. tezke nohy nebo spatne usinam a moje mamka brala na stitku leky. Tak jestli k diagnoze staci tento odber u praktika nebo je lepe si nekde a kde- zaridit nejake spec. vysetreni hormonalniho profilu ci te krve?

Ja mam hormony stitne zlazy ukazkove, nemohla jsem otehotnet, dite mame z ivf, az po vsem jsem se dozvedela od mamy, ze ona ma stitnou zlazu zvetsenou a zpomalenou funkci a bere leky, i presto, ze ma krev take ok, zjistili to az na sonu…navic pry moji babicce stitnou zlazu kvuli velikosti odebrali a moje prateta na rakovinu SZ zemrela…takze jsem sla na sono a i ja mam snizenou funkci SZ a cysty na SZ a beru leky a take se na to prislo az pri sonu, kdyz krev mam ok..dostala jsem zadanku diky anamneze a u me je to videt pry i na pohled…takze krev v poradku neznamena vzdy, ze je i SZ v poradku

• Citovat
  • Nahlásit
1664
1.11.21 20:40

@Petraa_h Zavolej znovu, třeba zapomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
2.11.21 11:34
@Anonymní píše:
Ja mam hormony stitne zlazy ukazkove, nemohla jsem otehotnet, dite mame z ivf, az po vsem jsem se dozvedela od mamy, ze ona ma stitnou zlazu zvetsenou a zpomalenou funkci a bere leky, i presto, ze ma krev take ok, zjistili to az na sonu…navic pry moji babicce stitnou zlazu kvuli velikosti odebrali a moje prateta na rakovinu SZ zemrela…takze jsem sla na sono a i ja mam snizenou funkci SZ a cysty na SZ a beru leky a take se na to prislo az pri sonu, kdyz krev mam ok..dostala jsem zadanku diky anamneze a u me je to videt pry i na pohled…takze krev v poradku neznamena vzdy, ze je i SZ v poradku

Dekuji moc za detailni a prinosnou odpoved!!! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
2.11.21 11:36

Výsledky by už dávno měly být, zkusit zavolat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat