Vyšetření u dětského psycholga-na co se připravit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 22:42

Vyšetření u dětského psycholga-na co se připravit

Ahoj, na konci ledna čeká syna vysetreni u detske psycholozky v Praze -Krci. Je predcasne narozen o mesic, jeste moc nemluvi, ale rozumi. Jsou mu nyni 2 roky. K psycholozce jsem pro svuj klid chtela ja, ve srovnani s detmi jeho veku je mirne pozadu v reci, jinak co se tyce her, tak ho bavi kostky, magnetky, ruzne navlekani, auticka…Jak takove vysetreni u takhle maleho ditete vypada? Syn ke navic dost bojacny a nevim jestli bude chtit spolupracovat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8665
2.11.21 23:22

Ke komu jdete? At to bude kdokoliv, poradi si. Mam s nima vyborny zkusenosti.
Budou se ptat na vyvoj, rodinnou anamnezu…ditko dostane ukoly umerne veku ale ve hre. Vubec se neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
3.11.21 07:52

Když jsem byla se synem, dostal hračky, hrál si. Povídali jsme si my dvě. Jaký měl vývoj, jak to máme v rodině apod. Poočku ho sledovala a čekala, jestli začne synek rozvíjet nějakou komunikaci se mnou a vycházela z toho. Byl totiž taky takhle malý, když jsme tam šli. I když kvůli něčemu trochu jinému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 16:32

@Tarjei Jdeme k mgr Kucerove Jane, psala mi ze si vice bude povidat se mnou a uvidi podle toho jak se malemu bude chtit spolupracovat. Ja se prave obavam, ze malej nic krome breceni a schovavani se za mne nepredvede, tak ji doma zkusim natocit videa co umi (skladani kostek, tvaru, navlekani, jizdu na odrazedle, jak ukazuje casti tela, ukazovani v knizce).

• Citovat
  • Nahlásit
68
3.11.21 19:07

A vy tam s nim jdete jen proto, ze moc nemluví nebo se vam nezda jeste neco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 19:19

@Gabčík1 Je narozen v 35tt, moc nemluvi, ukazuje ale spis ukazuje v knizce, nebo na sobe ne uplne do dalky ze by treba v dalce videl kocku a ukazal na ni, ukazuje treba na hracku, nebo na nejaky predmet co ma blizko sebe. Obcas se rad toci a chodi po spickach nekdy. Pak se mi nezda ze treba nerozumi pokynu jdi do kouplny a vem rucnik, ale rozumi treba jdi do koupelny, nebo vem si boty, nebo sundej si cepici, jseme jist, rozumi jakemukoli zakazu, s hrackami si hraje jak ma (stavi kostky, vklada do otvoru, navleka na tyc, nebo na takovou snurku s otvory, jezdi na odrazedle, umi do schodu, cmara, bavi ho magnetky, nosi mi hracky, ocny kontakt super, rozumi legraci, okoli vnima, miluje hudbu, cese si vlasky, pomaha s oblekanim, dela i takove ty detske hry paci paci, mala mala, berany duc, jak je veliky. Nocnik jeste nechape a lzickou ji, ale pomaham mu jeste. Jsou mu 2 roky a 2 mesice. Sam usina, dobre ji i spi. Tak nevim, psycholozka mi psala, ze nevidi nic neovykleho ale ze tim ze je predcasne narozeny ho prohledne, ale spise se pobavi se mnou o nem.

• Citovat
  • Nahlásit
68
4.11.21 00:05

Chapu, potřebujete uklidnit od odbornika, ze je vse v poradku.. Podle toho, co píšete, urcite vse v poradku bude, nebojte 🌺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat