Vyšetření u mudr když krvácím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 08:59
Vyšetření u mudr když krvacim

Dobrý den.,mám dotaz zítra jdu k mudr skrze dlouhou menstruaci a pořád docela dost krvácím tak bych se chtěla zeptat jak bude asi probíhat vyšetření, jestli mě bude normálně vyšetřovat nebo jak to chodí… Nikdy jsem toto nezažila… Děkuji předem za odpověďi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
elinka90
Závislačka 2739 příspěvků 29.07.19 09:01

Mně na to doktor jednou řekl, že je to pro ně normální. Je pravda, že i porodník a normálně mě vyšetřil

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 29.07.19 09:10

Jo vyšetří, pokud krvácíš dlouho normální to není, udělá i utz ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 09:20

No a jak to mám tedy udělat když nosím jen tampony a krvácím nárazově docela dost přes tampon mě asi vyšetřovat nebude ne? A utz prej tam tato mudr nema :nevim:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 29.07.19 09:22
@Anonymní píše:
No a jak to mám tedy udělat když nosím jen tampony a krvácím nárazově docela dost přes tampon mě asi vyšetřovat nebude ne? A utz prej tam tato mudr nema :nevim:

Zajdeš do drogerie, koupíš si balíček vložek a použiješ vložku.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 29.07.19 09:34

Oni jsou na to zvyklí. Mě dr vyšetřoval když jsem potratila. Viděl na ultrazvuku zamlkle těhotenství a dal mi týden že buď to odejde samo nebo revize, den před kontrolou jsem začala krvácet a řekl mi do telefonu ať normálně přijdu. Prostě si kup vložky a jednou to přežiješ

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 09:36

No tak to netuším jak bych to dala s vložkou od16 je nesnesu a hlavně se i mudr dlouho čeká a nevím jak by mi vydržela :(… Nekde jsem slysela i ze prvně se dává nějaká injekce nebo prasky na zastavení a až když to pomůže tak pak vyšetření jako toho vyšetření s krví se bojím :(

vikavika
Stálice 58 příspěvků 29.07.19 09:37

Kamarádka nedávno řešila jeden problém a taky moc krvácela, šla normálně s vložkou, byla durch, vyšetřili ji ultrazvukem i vaginálně. Říkali, ať to neřeší, že je to jejich práce..sestřičky vše uklidily, dali jí i erár vložky a nějaký jednorázový gaťky. To se stane, pro ně je to normální, neboj, stud stranou..

Safrik
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 29.07.19 09:40

Ja kdyz jsem to mela a sla jsem na vaginalni ultrazvuk, mela jsem vlozku, vysetril zase sem se oblekla a bylo, nevim ceho se presne bojis?

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 29.07.19 09:41
@Anonymní píše:
No tak to netuším jak bych to dala s vložkou od16 je nesnesu a hlavně se i mudr dlouho čeká a nevím jak by mi vydržela :(… Nekde jsem slysela i ze prvně se dává nějaká injekce nebo prasky na zastavení a až když to pomůže tak pak vyšetření jako toho vyšetření s krví se bojím :(

Tak určitě mají u dr záchod tak vložku tam můžeš vyměnit a nebo můžeš přijít s tamponem a vložku si vzít až tam abys ji teda neměla tak dlouho. Ale přežít se to dá taky nesnáším vložky a po porodech jsem to přežila 2× 6 týdnů a po potratu 3 týdny

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 29.07.19 09:42
@Anonymní píše:
No tak to netuším jak bych to dala s vložkou od16 je nesnesu a hlavně se i mudr dlouho čeká a nevím jak by mi vydržela :(… Nekde jsem slysela i ze prvně se dává nějaká injekce nebo prasky na zastavení a až když to pomůže tak pak vyšetření jako toho vyšetření s krví se bojím :(

To fakt nesneseš vložku na chvíli? 8o Tak můžeš mít tampon a až před tebou bude jedna pacientka, tak si odskočíš na wc a dáš vložku. Jak to plánuješ jednou po porodu? To si tampon nedáš. Doktor ti jen tak injekci ani prášky bez vyšetření nedá. Neboj, jsou zvyklí i na krvácející pacientky.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 29.07.19 09:42
@Safrik píše:
Ja kdyz jsem to mela a sla jsem na vaginalni ultrazvuk, mela jsem vlozku, vysetril zase sem se oblekla a bylo, nevim ceho se presne bojis?

Asi toho že si bude muset vzít vložku místo tamponu :nevim:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 29.07.19 09:46
@Ravedd
@Ravedd píše:
Asi toho že si bude muset vzít vložku místo tamponu :nevim:
:roll:
vendulaaa
Závislačka 4970 příspěvků 29.07.19 09:46

Tak si tu vložku dej až v kabince. Do té doby nechej tampon. Vezmi si vlhčené ubrousky a nějak to zvládneš.

Lainaire8
Závislačka 2931 příspěvků 5 inzerátů 29.07.19 09:52

Taky mě vyšetřil i s krvácením.. U nás je objednačka dva měsíce, kvůli hlídání dětí jsem si to naplánovala na den, kdy měl muž dovolenou… měla jsem to vypočítany ale samozřejmě zákon schválnosti a MS mi ten měsíc trvala 10 dní, furt ne a ne přestat :zed: tak jsem se omlouvala, ale v pohodě, jen mě teda upozornil že mi může vyjít falešně pozitivní výsledek ze stěru, díky té krvi, že mi kdyžtak pošlou sms, no a dobrý, nikdo se neozval, tak to vyšlo dobře :palec: prostě si vezmi vložku a zajdi se těsně předtím na záchod otřít nebo opláchnout.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama