Vyšetření v Ostravě, miminko neroste, nechají si mě tam?

55
15.6.21 09:54

Vyšetření v Ostravě,miminko neroste, nechají si me me tam?

Ahoj holky,
Včera jsem byla u doktorky a tam mi řekla že malý od minulého týdne nepribral a neroste.Vaha zhruba 2300g.Jsem dnes 35+3.zitra jedu do Ostravy na rizikove oddělení na vyšetření kvůli tomu ze maly neroste.Mam počítat s tím že si me tam muzou nechat? Doktorka říkala že když neporoste dál vyvolaji mi porod ve 37 tydnu. Rikala ze to že neroste ovlivňuje preklapsie nebo jak se to píše. Prutoky i cévy ka naprostou v pořádku ale jsem nešťastná z toho že neroste. prosim podělte se semnou jestli to některá mela stejne at jsem klidnější. Hrozne se o nej bojim :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
320
15.6.21 10:01

Je nějaký důvod k tomu, že chodíš na kontrolu každý týden? Ta měření mají velkou chybu, miminko klidně vyrůst mohlo, jen to prostě kvůli chybě měření není poznat. Důležité je, že jsou v pořádku průtoky. Nechala bych se zkontrolovat ještě u jiného doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
15.6.21 10:13

@AnupAtum záleží, jaký odhalí problém. Může se stát, že bude hospitalizace nutná. Já jsem docházela ambulantně do rizikové poradny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
15.6.21 10:19

@Hibou Ano moje placenta je starší než by měla být. Ano i ona říkala ze se mohla splést proti jedu Zitra do Ostravy.Snad mi řeknou že ke vše ok. A ještě mi řekla že mi ubyla polodova voda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
15.6.21 10:20

@Fiducia asi bych byla klidnější pod dozorem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
15.6.21 10:34

Mne takhle úplně zbytečně vystresoval doktor u prvního těhotenství :roll: hnal mě k Apolinari a ja blbka jsem mu na to skočila a tam zase blbě koukali, co tam dělám, ze to miminko je úplně v pohodě. Jen to špatně změřil :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
15.6.21 10:51

@Semtex moc bych chtěla aby se spletla a všechno bylo ok. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
15.6.21 11:05

@AnupAtum je mnohem větší pravděpodobnost, ze se spletla, než ze by se fakt něco dělo, neboj ;) skoro každou maminu, co znám, takhle doktor s něčím zbytečně vynervil :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
15.6.21 11:08

@Semtex no vynervovala me dost no :lol: ja moc doufám že to bude tenhle případ.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
15.6.21 11:47
@AnupAtum píše:
Ahoj holky,
Včera jsem byla u doktorky a tam mi řekla že malý od minulého týdne nepribral a neroste.Vaha zhruba 2300g.Jsem dnes 35+3.zitra jedu do Ostravy na rizikove oddělení na vyšetření kvůli tomu ze maly neroste.Mam počítat s tím že si me tam muzou nechat? Doktorka říkala že když neporoste dál vyvolaji mi porod ve 37 tydnu. Rikala ze to že neroste ovlivňuje preklapsie nebo jak se to píše. Prutoky i cévy ka naprostou v pořádku ale jsem nešťastná z toho že neroste. prosim podělte se semnou jestli to některá mela stejne at jsem klidnější. Hrozne se o nej bojim :srdce:

Můžu se tě zeptat, brala jsi prášky na preklapsii? Anopyrin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
15.6.21 11:47
@Krista 1 píše:
Můžu se tě zeptat, brala jsi prášky na preklapsii? Anopyrin?

Protože já ho beru taky… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
15.6.21 12:03
@AnupAtum píše:
@Fiducia asi bych byla klidnější pod dozorem :srdce:

To chápu :hug: Můžeš požádat o preventivní hospitalizaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
15.6.21 12:27

@Krista 1 ja beru stacyl. ale mam hrozně výčitky ja ho na začátku nebrala poctivě nevedela jsem pořádně na co je beru ale to neni omluva :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24267
15.6.21 12:35

@AnupAtum aha, tak ty neužíváš léky, které máš užívat, ale blbá je doktorka :zed:
no tak jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
15.6.21 13:33
@AnupAtum píše:
@Krista 1 ja beru stacyl. ale mam hrozně výčitky ja ho na začátku nebrala poctivě nevedela jsem pořádně na co je beru ale to neni omluva :,(

Já taky nejsem nadšená že musím brát prášky ale všechno jsem si radši procetla a pozjistovala i u doktorky, možné následky atd.. A prášky beru fakt poctivě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat