Vyšetření ve 13tt a covid pozitivní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27.1.22 08:35

Vyšetření ve 13tt a covid pozitivní

Ahoj holky :mavam: Mám otázku. Zítra jsem měla jet na vyšetření ve 13tt a bohužel jsem covid pozitivní :,( Stalo se to někomu? A jak jste postupovaly dál? Mě řekli, že ultrazvuk přeobjednat nejde :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67431
27.1.22 08:53

@Michaela2104 zavolat tam a domluvit se s nimi.. měli by tě vzít bokem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30135
27.1.22 09:06
@martina.se píše:
@Michaela2104 zavolat tam a domluvit se s nimi.. měli by tě vzít bokem

Nebo ho proste nebude mit. Neni na to zadny narok ze zakona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
27.1.22 09:12

@mroe no zas pokud to je screening na VV tak bych si za ním stála i kdyby mě měli vzít bokem a být v ochranném oblečení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.22 09:14

Holky nevezmou já tam volala. Jediný co mi řekli na gynde že mi pak na ty vady vezmou krev :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
27.1.22 09:19

@Michaela2104 ještě bych možná zkusila domluvit se na nějaké klinice, která provádí screening, zda by to za nějakých okolností nešlo. Za zavolání nic nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.22 09:27
@Nikky121 píše:
@Michaela2104 ještě bych možná zkusila domluvit se na nějaké klinice, která provádí screening, zda by to za nějakých okolností nešlo. Za zavolání nic nedáš.

Volala jsem :,( prosila jsem aby mi to o 5 dni posunuli a paní mi řekla že to nejde :roll: tak mi sestřička na gynekologii řekla, že mi vady udělají u nich z krve :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
27.1.22 09:31

@Michaela2104 já myslela nějakou úplně jinou kliniku. na utz by měli dělat šíjové projasnění, kontrolu rozštěpu rtu, přítomnost nosní kůstky a kontrolu srdíčka, to moc z krve nezjistí. Ale z krve se taky dají nějaké hodnoty odvodit, tak snad pokud tam bude podezření, tak ti ten utz doplní. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.22 09:34
@Nikky121 píše:
@Michaela2104 já myslela nějakou úplně jinou kliniku. na utz by měli dělat šíjové projasnění, kontrolu rozštěpu rtu, přítomnost nosní kůstky a kontrolu srdíčka, to moc z krve nezjistí. Ale z krve se taky dají nějaké hodnoty odvodit, tak snad pokud tam bude podezření, tak ti ten utz doplní. :kytka:

Mám z toho úplně hrůzu :( a moc nechápu proč se to nedá udělat o 5 dni později :nevim: moc doufám, že bude vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
27.1.22 09:40

@Michaela2104 Ahoj, ja byl covid pozitivni a mela jsem jit na overeni vitality plodu, to byl nejaky 8.-9.tt, tehda mi to posunuli, ale mluvila jsem s hygienou predtim i se svoji obvodackou a obe mi potvrdily, ze pokud by to bylo nejake dulezite vysetreni, jako je treba ten tvuj screening, tak te maji obednat bokem, vzit si ochranne pomucky a vysetreni udelat. Teda ze ti to nechteji posunout ani o pet dni mi prijde vazne hodne velkej ulet! Tohle je dost dulezite vysetreni, melo by probehnout do nejakeho 14. tydne, z te krve si taky vsechno neoveri. Uprimne byt tebou, pokud k tomu maji takovy pristup, zaridila bych si prvotrimestralni screening pristi tyden na jinem pracovisti, stoji to snad 1200 nebo kolik a za ten klid to podle me urcite stoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
27.1.22 09:40

@Michaela2104 určitě bude :kytka: uvidíš co ti řeknou po tý krvi, kdyby vyšla nějak špatně, nebo na hranici tak si trvej na utz kontrole. Jinak taky nechápu proč ti to nemohli posunout, kor když je to kvůli nemoci ne jen že se ti to nehodí. Kam si měla být objednaná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30135
27.1.22 09:41
@Nikky121 píše:
@mroe no zas pokud to je screening na VV tak bych si za ním stála i kdyby mě měli vzít bokem a být v ochranném oblečení

Jo, to chapu. Ale ten doktor tam neni jen pro tebe a kdyz lehne, budou muset poslat domu i dalsi zdrave pacientky. A UZ posunout moc nejde, musi se vyhodnocovat v danem terminu, pak uz to je k nicemu. Proste smula, to se neda nic delat, to se stat muze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
27.1.22 09:41

Vím, ze například v Brně Bohunicích udělají screening i covid+, takže bych zkusila ty velké nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
27.1.22 09:42

@aannnnaa souhlasím taky bych obvolala co jde aby mě někde vzali. Jinak pak ti to i zpětně může proplatit pojišťovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30135
27.1.22 09:42
@aannnnaa píše:
@Michaela2104 Ahoj, ja byl covid pozitivni a mela jsem jit na overeni vitality plodu, to byl nejaky 8.-9.tt, tehda mi to posunuli, ale mluvila jsem s hygienou predtim i se svoji obvodackou a obe mi potvrdily, ze pokud by to bylo nejake dulezite vysetreni, jako je treba ten tvuj screening, tak te maji obednat bokem, vzit si ochranne pomucky a vysetreni udelat. Teda ze ti to nechteji posunout ani o pet dni mi prijde vazne hodne velkej ulet! Tohle je dost dulezite vysetreni, melo by probehnout do nejakeho 14. tydne, z te krve si taky vsechno neoveri. Uprimne byt tebou, pokud k tomu maji takovy pristup, zaridila bych si prvotrimestralni screening pristi tyden na jinem pracovisti, stoji to snad 1200 nebo kolik a za ten klid to podle me urcite stoji.

Ulet? No, je videt, ze tomu moc nerozumite. Proste je to vysetreni cele na nic, kdyz ji to posunou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat