Chtěla by jsem mít miminko ve 36 letech, jaké vyšetření podstoupi

Anonymní
15.1.20 20:15

Vyšetření zda je vše v pořádku pro početí miminka

Ahojky, chtěla jsem se zeptat zda se dá udělat nějaké vyšetření, kde by zjistili zda jsem v pořádku a můžu se snažit otěhotnět. Je mi 36let a mám už dvě děti. Teď mám nového přítele (31) a on by chtěl mít také potomka, ale má strach, že můj věk už je příliš vysoký a že by otěhotnět bylo už riziko jak pro mě tak pro miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21997
15.1.20 20:17
@Anonymní píše:
Ahojky, chtěla jsem se zeptat zda se dá udělat nějaké vyšetření, kde by zjistili zda jsem v pořádku a můžu se snažit otěhotnět. Je mi 36let a mám už dvě děti. Teď mám nového přítele (31) a on by chtěl mít také potomka, ale má strach, že můj věk už je příliš vysoký a že by otěhotnět bylo už riziko jak pro mě tak pro miminko.

Tak riziko s věkem stoupá. Ale rodí se postižené děti i mladým rodičkám. Jestli jsi fit a dole ti to funguje, nejspíš si ještě jedno miminko udělat můžeš. Na prevenci ti řekli co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23370
15.1.20 20:19

V pořádku být můžeš a i tak se může cokoliv stát jako by ti bylo 20. Je to fakt rozumné si hned dělat další děti když se sotva znáte? 36 let není žádná hrůza :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 20:20

Já jsem byla u svého gynekologa a obvodního lékaře. Řekla jsem, že se chceme snažit a udělali mi,, velkou " prohlídku.
Pak nám dali zelenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49126
15.1.20 20:21

Jasně. Akorát třeba nám oběma vycházela všecka vyšetření na jedničku a stejně to nešlo mnoho let. Pak u druhého se všecko po…, otěhotnění bylo prohlášeno za technicky nemožné a stejně jsem před čtyřicítkou otěhotněla.
Takže bych to neřešila, 36 není žádnej závratnej věk, prostě bych to zkoušela a kdyby to dlouho nešlo, zkusila hledat problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:20

@pikola napsala jsem to asi špatně, s přítelem už jsem přes rok:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:23

@Russet mám nějaký vir na děložním čípku, tak chodím každých čtvrt roku na kontrolu jestli se to zlepšuje nebo zhoršuje, jinak vše v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 00:13
@smeetakk píše:
@Russet mám nějaký vir na děložním čípku, tak chodím každých čtvrt roku na kontrolu jestli se to zlepšuje nebo zhoršuje, jinak vše v poradku

Tak jestli chodis na prohlidky, tak je asi vse v poradku, jinak by se to resilo ;)

Ja byla na prevenci u prakticke a na gynde, byla jsem rada, ze jsem se dostavila tesne pred ovulaci, takze jsme koukly na folikul a ja se ubezpecila, ze priznaky pasuji k ději ;) dalsi mesic jsem otehotnela. 37let

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama