Vyšetření zraku dětí v Praze

5
11.1.20 06:52

Vysetreni zraku deti Praha

Planuju jit se svymi ratolestmi (obe do 3 let) na vysetreni zraku, starsi trochu svidra a mladsi pro jistotu. Kdysi jsem slysela se maminky bavit o nejakem vysetreni pro mimca snad na Vaclavaku (?), ale nevim uz presne.

Mate nejake tipy, kam s prckem v Praze zajit? Nasla jsem jen nejake optiky (radsi bych doktora) a centrum Kukatko… Diky za vsechny zkusenosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1366
11.1.20 07:05

Zeptala bych se pediatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
11.1.20 07:39

@Veros25
Nevim, z jake casti Prahy jsi, ale my jsme byli na vysetreni zde: http://www.ocnipelikanova.cz/ Po bezne kontrole nas pediatricka nejprve poslala na vysetreni zraku pristrojem Plusoptix.Ti potom kvuli nejasnym vysledkum na ocni. Zminene ocni velmi doporucuji, jsou tam uzasni a zamereni i na male deti. Hned vedle navic maji optiku, takze pripadne brejlicky jdou vyresit na jednom miste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
11.1.20 07:47

Gna to vaclavaku je to ortoptika dr. Ocka, delaji prave i plusoptix, je to v pasazi svetozor. Chpdim tam s detmi kazdy rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
11.1.20 09:19

Za me. rozhodne ne Horní Počernice, tak.uz nikdy ale naopak super je to. Kukatko, chodime tam se synem i me zname tam. chodi s detmi. Sice se tam plati a cekacka je tam delsi ale uz zrovna u deti uz nechci nikde nic zkouset a toto je oro nas jistota a nebudu menit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
11.1.20 09:54

Pristroj Plusoptix miva nekdy i pediatr. Taky se jim vysetruje ve skolkach, tak se treba zeptat u vas v okoli, zda by vas (predpokladam, ze starsi nechodi) nevzali jen na to mereni. Detske ocni je ve Vinohradske nemocnici. Uz tam nechodime, ale byla jsem spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19593
11.1.20 10:50

@Lathi take bych doporucila Kukatko, clovek tam vidi, za co zaplatil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat