Vyšetří mě na pohotovosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 09:05
Vyšetří mě na pohotovosti?

Ahoj holky, pro přiblížení situace: momentálně jsem v lázních (přes 100km od domova). Před asi 4 dny jsem si poprvé nahmatala hrbol na žebrech. Od té doby se dost zvětšil, je asi nepravidelného tvaru a dnes začal opravdu hodně bolet. Nikde jsem se nebouchla a s tím, jak jsem děsně vychrtlá, pochybuju, že to bude tukové. Jo a nehýbe se a je tvrdá jak kost. A teď k otázce - dnes má za mnou dojet manžel a já zvažuji návštěvu pohotovosti ve městě cca 1/2 hodiny odsud, jen nevím, jestli mě tam s tímhle vůbec vezmou a nepošlou mě do zadele, že to není akutní :think: Jenže fakt to bolí a co si budeme povídat, mám i trochu strach - pro mě je bulka kdekoliv děsný strašák. A v týdnu manžel dojet nemůže, protože ho šéf neuvolní z práce, mají toho teď hodně a dělávají i dvanáctky :? Riskly byste to? Volat tam moc nechci, ať mě neodbudou rovnou.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anna85
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 01.09.19 09:12

A co zkusit nejakyho praktika?
Kdyz jsme byli na dovoleny, maly onemocnel a zavolala jsem do nejblizsiho mesta pediatrovi jestli ho vezme a bezproblému.
Jeste je urcite letni rezim, neni tolik nemocnych, tak by te nejaky mohl vzit.

Niki Ku
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 01.09.19 09:12

Radši bych šla

zu.syk
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 01.09.19 09:12

Záleží, na koho tam narazíš :nevim: Pokud tě to fakt bolí a znepokojuje, tak bych tam prostě zajela… v nejhorším tě, jak píšeš, pošlou do zádele :think:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16263 příspěvků 01.09.19 09:16

A v lázních není mudr že by jsi zašla tam a poradila se?

Evkad
Kecalka 355 příspěvků 01.09.19 09:17

Nevím, jak to funguje v lázních - tam není doktor?
Před hodně lety jedna kolegyně říkala, že její sestra pracuje jako doktorka v lázních a měla službu celý víkend.

jannina1
Závislačka 4901 příspěvků 01.09.19 09:17

V laznich zadny doktor, ktery by na to mrknul, neni?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 09:18

@Anna85 Tady žádného praktika neseženu, max. lázeňské doktory a ti jsou neochotní cokoliv, co nespadá pod lázeňskou péči, řešit. Autobusy odsud jezdí 2× denně, navíc mám mizerný orientační smysl :roll:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16263 příspěvků 01.09.19 09:20
@Anonymní píše:
@Anna85 Tady žádného praktika neseženu, max. lázeňské doktory a ti jsou neochotní cokoliv, co nespadá pod lázeňskou péči, řešit. Autobusy odsud jezdí 2× denně, navíc mám mizerný orientační smysl :roll:

no a v jakých lázních jsi? to tam není žádné město?

VitHan
Kecalka 450 příspěvků 01.09.19 09:32

A co si myslíš, že na pohotovosti poznají? Že pokoukáním určí diagnozu? Musíš na obvod, tam tě pošlou na vyšetření. Ultrazvuk apod, Pohotovost je blbost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 09:37

Tak jak to popisuješ to zítra jistě vydrží, potřebuješ rentgen a zřejmě chirurga…

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 01.09.19 09:54

Av laznich jsi na pojišťovnu? Pokud ano, pohotovost tě nesmi!!! osetrit, musíš to řešit s lázeňským doktorem. Pokud jako samoplatce, můžeš klidně na pohotovost jít. Mohou remcat, ale ošetřit tě musí, když tě to bolí

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23488 příspěvků 01.09.19 09:54
@Anonymní píše:
@Anna85 Tady žádného praktika neseženu, max. lázeňské doktory a ti jsou neochotní cokoliv, co nespadá pod lázeňskou péči, řešit. Autobusy odsud jezdí 2× denně, navíc mám mizerný orientační smysl :roll:

Máš chytrý telefon? Pokud ano, stáhni si google mapy a dost ti se špatným orientačním smyslem pomůžou.

Uživatel je onlinevokishka
Neúnavná pisatelka 15613 příspěvků 01.09.19 09:57
@lleennttiillkkaa píše:
Máš chytrý telefon? Pokud ano, stáhni si google mapy a dost ti se špatným orientačním smyslem pomůžou.

mně nepomůže ani mapa :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23488 příspěvků 01.09.19 10:00
@vokishka píše:
mně nepomůže ani mapa :mrgreen:

hele tam si nastavíš odkud kam a ono ti to tu cestu nakreslí a ty si akorát hlídáš ulice a navíc zakladatelka je v čechách a mluvit asi umí, tak se doptá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama