Výška rameních pásu u Maxi cosi priori sps

505
4.1.06 20:36

Výška rameních pásu u Maxi cosi priori sps

Poraďte mi jak se má nastavit výška rameního pásu u této autosedačky, prý to má jít jednoduše a mě to nějak nejde....... :oops: Jde to nějak jednoduše posunovat nebo se to těma otvorama musí složitě provlékat?
Předem díky za odpoveď Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

136
4.1.06 20:47

Ahojdy,

já jsem s tím taky zápasila, nadávala jsem jak špaček :D , ale prostudovala jsem si pořádně návod a koukla i na video na jejich stránkách a pak to šlo jako po másle :lol:

Přeju šťastné pořízení :-)

Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
4.1.06 20:53

Sebasty, problém je, že ji mám jaksi bez návodu :( a na tech jejich stránkách jsem pochopila jen jak ji uchytit do auta a jak to stahnout kdyz tam sedí mimino, aby to bylo v pohodě, ale víc nix :( Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
4.1.06 21:04

Jitu,
Koukni na to video.Je to tam - najeď si vpravo dole na INDEX a úplně poslední položka je: //adjusting the height of the shoulder belts. tam to je, snad to půjde okoukat..dej vědět ju?

Pa I.//

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
4.1.06 21:27

Ivo, objevila jsem tam i kompletni manual akorát není v češtině, takže supr..............díky, díky, díky :D Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
4.1.06 21:28

Jittyy, to jsem se s tvym dotazem zase pobavila :) protoze zhruba pred mesicem jsem si rekla, ze zvednu pasy, nebot jsou jiz nizko. Naivne jsem to chtela udelat nejdrive v aute, kdyz jsem vyndala na parkovisti syna ven-hahaha.
Pak jsem teda pokorne autosedacku vyndala a zkoumala to doma a po asi 10minutach jsem dosla k zaveru, ze je to z fyzikalniho hlediska nemozne udelat :)))))))
Holt tak neslo jinak a ja byla nucena nalezt k sedacce navod, po nastudovani navodu jsem sice jiz tusila, ze to asi jde a matne i jak, nicmene realizace trvala asi pulhodiny za meho neustaleho nadavani a pouzila jsem k tomu jeste nekolik „nezbytnych“ veci jako na:,–(a od varecky, nuz, kleste…
Ale mozna, ze jsem jenom abnormalne nesikovna ;)
Pasy jsou v druhe poloze a pocitam tak za pulroku me to ceka znovu :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
5.1.06 13:58

ahojky,
no to jste mě nepotěšily??? čeká mě to taky brzo........tak mi pak držte palce, abych nemusela povolat manžela!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.1.06 14:42

No ja s tim taky zapasila a kdyz jsem zjistila jak blbe to jde tak jsem je rovnou dala az nahoru. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama