Výška řídítek u koloběžky - poraďte prosím

46
20.3.16 09:08

výška řídítek u koloběžky - poraďte prosím

Ahoj, kupuji jako dárek koloběžku pro skoro pětileté dítě, které je aktuálně vysoké 118 cm. Má to být překvapení, takže to nemůžeme s děckem vyzkoušet někde v obchodě. Mohla byste mi, prosím, některá napsat, která máte podobně vysoké dítě, jakou výšku řídítek máte u koloběžky a jestli vyhovuje? Všechny koloběžky pro mladší děti mají nastavitelnou výšku řídítek max. do 77 nebo 80 cm, stačí to pro takhle velké dítě? Když bych totiž vybírala mezi většími koloběžkami, tak jsou zase strašně těžké (7-10 kg), což si myslím, že by dítě u první koloběžky spíš odradilo. A ty lehčí mají zase výšku řídítek max 80 cm, což nevím, jestli není málo. Moc díky za všechny vaše zkušenosti, nějak si nevím rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8051
20.3.16 09:15

https://www.prodeti.cz/…a-one-bila-1?…
Máme od 5let tuto koloběžku, má kolem pěti kilo a plně vyhovuje jak váhou, tak nároky a výškou nastavení.
Je to menší verze do 70kg, máme i větší, kterou zatím mít nemůže a je do 100kg

Příspěvek upraven 20.03.16 v 09:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8051
20.3.16 09:18

Dcera má výšku 116cm, a řidítka má na této koloběžce 72cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
20.3.16 09:47

My jsme dceři k 6 narozeninam koupili tuto https://www.manvel.cz/…bo-1843.html?…
Zatím jsme ji nezkusili (narozky má v dubnu) ale vypada pěkně, jsem spokojená…a podle výšky řidítek ji i par let vydrží. Dcera má 122 cm a 18 kg takže super je, že koloběžka má pouze 4 kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
20.3.16 10:03

Díky, ještě jsem zapomněla napsat, že chci koloběžku s většími koly, u nich není povrch na tu skládací koloběžku s malými kolečky.
Pannda: díky, přesně tu jsem měla v plánu, ale bála jsem se, že bude nízká… Ale jestli má tvá dcera 116 cm a řídítka nastavená na 72 cm, tak to je tam ještě velká rezerva, to by bylo super. Neměla jsem vůbec odhad, když to člověk nemůže vyzkoušet s děckem, tak jsem nevěděla… Tak já do ní asi půjdu, taky se mi moc líbí, vypadá bytelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8051
20.3.16 10:59
@Domča3 píše:
Díky, ještě jsem zapomněla napsat, že chci koloběžku s většími koly, u nich není povrch na tu skládací koloběžku s malými kolečky.
Pannda: díky, přesně tu jsem měla v plánu, ale bála jsem se, že bude nízká… Ale jestli má tvá dcera 116 cm a řídítka nastavená na 72 cm, tak to je tam ještě velká rezerva, to by bylo super. Neměla jsem vůbec odhad, když to člověk nemůže vyzkoušet s děckem, tak jsem nevěděla… Tak já do ní asi půjdu, taky se mi moc líbí, vypadá bytelně

Tu větší do 100kg máme ještě po starší holce, kupovali jsme ji až kolem 10tého roku, pro mladší je zatím nevhodná. Ta menší je super, nedrnčí díky nafuk. kolám, je betelná, brzdu má zatím nášlapnou vzadu, větší koloběžky mají na řidítkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat