Výskyt znamének na břiše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sarulili
Nováček 6 příspěvků 14.12.16 22:34
Výskyt znamének na břiše

Ahojky, ahoj
Chci se zeptat, ma tady nekdo zkusenost s vyskytem znamenek, jen tak? (Konkretne na brise,) Nevim, mozna je to bezne, ale jeste jsem se s tim neseznamila, tak si chci touhle cestou zeptat. ;) jednou jsem tohle zazila, ale to slo o tehotenstvi, kdy jsem zjistila, ze mam dve //, ale bohuzel to bylo mimodelozni…tak se chci jen zeptat jestli ma nekdo zkusenost. Predem dekuji za rady :) ;)

Reakce:
Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 14.12.16 22:36

Ahoj, já mám a během těhotenství se mi i zvětšilo. Zatím sledují a nic se neděje :kytka:

Sarulili
Nováček 6 příspěvků 14.12.16 22:39

@Veru-nka
Jasne, behem tehu to chapu to se deje s nasim telem hodne veci a zmen. Jen ja tehotna nejsem (myslim) menstruace by mela dojit za 2 dny. A z niceho nic se mi po brise objevuji nova a nova znamenka.. :)

kacikhanz
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 14.12.16 22:44

@Sarulili - znamenka myslis pihy? Me se delaji nova cely zivot. Chodim 1× rocne na preventivni kontrolu na kozni. Zrovna dnes rano jsem se oblekala a koukam ze se mi udelala nova piha na noze. Je to normalni.

Janli
Kelišová 7295 příspěvků 15.12.16 00:23

Úplně v pohodě. Já mám dokonce na břiše nezhoubný kožní nádor. Před těhotenstvím jsem to byla konzultovat na kožním a žádný problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >