Výsledek testu nepřišel, přítelkyni ano

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 21:24

Výsledek testu nepřišel, přítelkyni ano

Dobrý den, byli jsme dnes s přítelkyní na testech. Ona je pozitivní test jí přišel kolem 12:00. Já stále nic. Vím, že na to mají 48 hodin. Ale je mi divné, když jsme šli po sobě, že výsledek nemám?! Kde se stala chyba? :? :,( :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32806
20.1.22 21:26

Zřejmě jsi spadl do další várky testů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 21:27

@stinga byl jsem tam ráno v 8

• Citovat
  • Nahlásit
63
20.1.22 21:31

Ze zkušenosti vím, že se upřednostnuje posílání pozitivních výsledků a až potom průběžně chodí smsky o negativních výsledcích

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56521
20.1.22 21:35

Mně taky kolikrát přijde výsledek o x hodin později než mému dítěti, i když tam jdeme spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 21:35

@ArturkaB takze by se dalo predpokladat, ze jsem nevativni? Kdyz je mi tez blbe horecky, kasel :P :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 21:36

@ugluk a vysledek je treba i stejny? Nebo rozdilni?

• Citovat
  • Nahlásit
63
20.1.22 21:52

No možné to je :D Když jsem byla pozitivní, měla jsem výsledky i za 5 hodin.. a negativní chodily až večer nebo na druhý den :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39032
20.1.22 21:54
@Anonymní píše:
@ArturkaB takze by se dalo predpokladat, ze jsem nevativni? Kdyz je mi tez blbe horecky, kasel :P :lol:

Ne, na to bych rozhodně nespolehala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
20.1.22 21:54

Taky mám zkušenost, že přišel pozitivní výsledek a až za asi čtyři hodiny výsledek negativní, byť odběr byl ve stejnou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
20.1.22 22:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, byli jsme dnes s přítelkyní na testech. Ona je pozitivní test jí přišel kolem 12:00. Já stále nic. Vím, že na to mají 48 hodin. Ale je mi divné, když jsme šli po sobě, že výsledek nemám?! Kde se stala chyba? :? :,( :roll:

Ahoj, u některých odebraných vzorku se zjišťuje mutace (delta nebo omikron). To znamená, že např. každý 10. odběr jde jinam, takže třeba přítelkyně byla devátá, ty desátý a proto to u každého trvá jinak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2169
20.1.22 22:19
@Anonymní píše:
@ArturkaB takze by se dalo predpokladat, ze jsem nevativni? Kdyz je mi tez blbe horecky, kasel :P :lol:

Výsledek taky může být falešně negativní, testy nejsou 100 % spolehlivé. Já vyšla taky negativní, měla jsem příznaky jako zbytek rodiny, byla mi nařízena izolace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56521
20.1.22 23:45
@Anonymní píše:
@ugluk a vysledek je treba i stejny? Nebo rozdilni?

stejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4394
21.1.22 06:48

Byli jsme na odberech 4 lidi ve stejnou dobu rano, trem prisel vysledek nekdy po poledni a mne az druhy den odpoledne. Vsichni negativni. Proste jsem spadla do jine sady vzorku nez ostatni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat