Výsledky testu na těhotenskou cukrovku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.7.22 12:44

Výsledky testu na těhotenskou cukrovku

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, možná na úplně blbej dotaz ale zajímá mě, jestli mezi tím nemůže být nějaká spojitost. Když Vám bylo zle u testu na těhu cukrovku, vyšly vám potom výsledky v pořádku? Mám lehký děs z toho, že mi asi 45 minut po vypití toho sladkého pití začalo být asi 10 minut zle, bušení srdce, pocení, pocit na zvracení, slabost. Poté jsem to rozdýchala a vše jsem úspěšně dokončila. Jenom mě napadlo, jestli právě ženy, které to snáší hůř potom nemají třeba i horší výsledky. Moc děkuji za odpovědi předem 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3560
7.7.22 12:49

Ne, takhle to nefunguje. Pokud jsi nezvracela tak výsledky budou validní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
7.7.22 12:52

@Nell2 spíš asi myslí jestli nebude test pozitivní když se jí udělalo zle…

Příspěvek upraven 07.07.22 v 12:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16130
7.7.22 12:52

Bylo mě blbě pokaždé a výsledky byly v pořádku. Když si nezvracela a seděla v klidu v čekárně tak to nemá vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19656
7.7.22 12:53

Když mi bylo zle, byla tam těhotenská cukrovka, když mi bylo ok, nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
7.7.22 12:57

Mne bylo trochu blbě, palila mě zaha, rozklepala jsem se, chtělo se mi zvracet. Pak se to uklidnilo…. Výsledky byly v pořádku 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3560
7.7.22 12:59

@Vladusxx ajo, špatně jsem pochopila

Mně bylo špatně při odběru v prvním těhotenství a v druhém vůbec a oba výsledky byly v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
7.7.22 13:12

Ne, nema vliv. Pouze zvraceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3672
7.7.22 13:24

Mně bylo 2× zle, dvakrát vcelku ok a výsledky pokaždé špatné. Takže z mého pozorování to vliv nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16496
7.7.22 14:01

Mě bylo dvakrát úplně dobře a cukrovka to byla pokaždé. A to jsem v obou případech byla už v prvním trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
7.7.22 17:41

U prvni dcery jsem nemusela na test. U syna ano, bylo mi strasne zle po vypití. No u něho jsem tehotenskou cukrovku neměla. Ted u třetího, jsem se nedostala ani k vypití…Hned lacny odber vysoký, pres krev u me dr hodnoty ok.Tak znova do nemocnice na test a zas vysoké hodnoty lacne…Takze chodim do dia poradny a jsem na dietě. Ale uz to máme za par tak snad bude vše ok. Takhle to muze mít fakt každá jinak…Takze spoléhat se na to, jestli je nekomu zle a nebo ne se nedá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat