Výsledky z 1. velkého ultrazvuku

Anonymní
12.4.21 15:01

výsledky z 1. velkého ultrazvuku

Ahoj, spíš potřebuju uklidnit… Minulý týden jsem byla na prvním velkém ultrazvuku a doktorka říkala, že se mi ve čtvrtek ozvou co výsledky z krve (podle utz vše v pořádku) a dodneška nikdo nevolal, tak jsem volala já a sestra mi říkala, že mi musí zavolat doktorka. Jsem po třech potratech tak mám docela strach, aby bylo všechno ok. Všude, kde si volám na výsledky, mi je v pohodě řekne sestra, u tohohle je to jak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12182
12.4.21 15:07

Pockej na telefon a zbytecne nevysiluj. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
12.4.21 15:12

Mě Teda dělali ult ale na výsledky sem si nikam volat nemusela můj dr co dělal ult je tam měl a společně s tím to dělal.. Takže sem výsledky měla hned.. Nevím jak to chodí jinde ale být tebou tak neplasim.. Kdyby něco bylo v nepořádku volali by ti hned.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 15:32

@Misasisi Mě to dělali všechno v jeden den, přišla sem tam jen tak tak na na začátku posledního týdne, co se ten utz může dělat, takže to udělali vše najednou. Ale říkali, že běžně se nejdřív vezme krev, počká se na výsledky a pak utz. Doufám, že bude všechno v pořádku, sestra říkala, že tam něco je, ale že to musí zavolat doktorka… Mám z toho staženej žaludek.

• Citovat
  • Nahlásit
1210
12.4.21 15:56

Tak to netuším já byla na odběru krve pak se objednala na ten ult a tam. Už mě doktor výsledky z krve a ten den dělal ult a věděla sem vše hned..tak nevím asi to dělají jinde jinak.. 😊Ale neboj bude to ok musíš věřit.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1424
12.4.21 15:57

No ona tomu asi úplně nerozumí. Nejsou to úplně klasické výsledky z krve a vždycky je lepší, když vám k tomu něco řekne doktor, kdyby jste měla třeba nějaké doplňující dotazy.
Kdyby tam bylo něco opravdu špatně, tak si myslím, že by vám volali sami co nejdřív.
Mi doktor vždycky všechny výsledky pečlivě vysvětlil, i když nebylo skoro třeba, protože až na riziko preeklampsie jsem měla všechno naprosto v pohodě.
Tak třeba to tak chtějí udělat i u vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
12.4.21 15:58

A jsou tam ještě? Zkus zavolat ještě jednou a trvej na tom, abyti dali doktora. Sestra tomu dala korunu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 16:52

@LilyJane Doufám, že to tak bude a že sestra by mi jen nepodala takové vysvětlení jako lékář :)

@tulipán Volala sem a jsou tam zase až zítra.. :( snad jen zbytečně plaším a vše bude v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat