Výsledky z genetiky- jak dlouho jste čekaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anonymka005
Nováček 6 příspěvků 16.11.18 17:27
Výsledky z genetiky- jak dlouho?

Ahoj, jak dlouho jste čekaly na výsledky z genetiky po umělém přerušení těhotenství v pokročilém stádiu těhotenství? Bylo nám řečeno, že by mohly být do 2 měsíců po UPT, ale že to může trvat i 6 měsíců. Už to bude 11 týdnů po…

Reakce:
barabrambora
Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 16.11.18 17:40

@anonymka005 A zkoušela ses zeptat svého doktora jestli nepřišli jemu? Nám přišli až výsledky z naší krve, kde jsme byli asi po půl roce od UPT. Pitevní zprávu měla moje doktorka už asi po 3 měsících

andelka83
Generální žvanilka 20167 příspěvků 16.11.18 17:45
@anonymka005 píše:
Ahoj, jak dlouho jste čekaly na výsledky z genetiky po umělém přerušení těhotenství v pokročilém stádiu těhotenství? Bylo nám řečeno, že by mohly být do 2 měsíců po UPT, ale že to může trvat i 6 měsíců. Už to bude 11 týdnů po…

My jsme čekali 5,5 měsíce. Poslali výsledky mému gynekologovi. V té době už jsem byla ve třetím měsíci znova těhotná. Naštěstí vyšetření nic nezjistily,takže to bereme jako blbou náhodu,která by se neměla opakovat. Taky mi řekli že to bude trvat 3-6 měsíců.

Uživatel je onlineAkemi
Stálice 64 příspěvků 39 inzerátů 16.11.18 18:38

Pitva asi 3 mesice (volala mi to moje prakticka lekarka), genetiku jsem se dozvedela az kdyz jsem byla v 16 tt s dalsim tehotenstvim, tzn. asi 6-7 mesicu. Ale uz predtim rikali, ze se nejspis jednalo o nahodnou vadu. Genetika byla tedy v poradku a ted uz tady zrovna kojim 4,5 mesicniho chlapecka. :srdce:

Janli
Kelišová 6247 příspěvků 16.11.18 23:04

Pitevní zpráva asi měsíc, naše genetika dva měsíce. Ale už je to pár let zpět. Můžeš zkusit zavolat na příslušné pracoviště. Záleží jak jsou zavaleni prací…

anonymka005
Nováček 6 příspěvků 17.11.18 15:33

Děkuji všem za odpovědi. Nám paní na genetice říkala, že výsledky by chtěla mít do 2 měsíců… Měla se provést pitva miminka a dále jeho genetické vyšetření (karotyp). Mě a manželovi prozatím žádné vyšetření nedělali. Už bych chtěla vědět na čem jsme, ať se můžeme začít znova snažit, jelikož máme určitě počkat na výsledky… Zkusím si tam v pondělí zavolat, jestli už něco neví.

Janli
Kelišová 6247 příspěvků 17.11.18 16:38

@anonymka005 nechte udělat testy i sobě. Není to od věci.

anonymka005
Nováček 6 příspěvků 17.11.18 18:27

@Janli jasně, když půjdeme na konzultaci budu se dožadovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >