Svlékáte zimní bundu dětem do autosedačky?

305
20.11.20 21:05

Vyslekate zimni bundu detem do autosedacky?

Ahoj. Prosimvas, my mame tri deti, jedno z toho rocni dite a neumim si predstavit vsem trem vyslekat bundy pred autem. Vim, ze zimni bunda do sedacek nepatri a mohlo by to skoncit katastroficky kdybychom meli nehodu ale proste to se neda. Jezdime do skolky dvakrat denne a neumim si to predstavit tohle delat uz tak nestihame, a v mrazech? Ja nevim ani jsem se tim nejak zvlast netrapila az ted co jsem narazila na netu na dr ktera na to lidi apelovala at deti vyslekaji a ted mam z toho hruzu 8o
Tak by me zajimalo jak to delate vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
20.11.20 21:07

Máme dvě děti a naprostou většinu cest děti jezdí bez bundy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
20.11.20 21:09

Svlekam. Respektive neoblékám a těch pár metrů do garáže proběhne ve svetru a nákrčníku a čepici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
20.11.20 21:09

Tak na nějakou krátkou cestu taky nesvlíkám, ale na delší cestu, treba vic jak 20-30 minut jo, to by jim pak bylo desny vedro, mam dvě děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
20.11.20 21:10
@chezlu píše:
Máme dvě děti a naprostou většinu cest děti jezdí bez bundy

A jak to delate? To je vyslecete pred autem nebo v garazi? My garaz nemame a v aute je to knap tam by se taky nevyslekly, jsem rada kdyz se tam protlacim at je zasnaluju. Dekuji za odpoved :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
20.11.20 21:12
@Euforia píše:
Tak na nějakou krátkou cestu taky nesvlíkám, ale na delší cestu, treba vic jak 20-30 minut jo, to by jim pak bylo desny vedro, mam dvě děti

Jo tak to si jeste umim predstavit, my moc casto dele nejezdime ale nahoda je blbec ze, muze se stat nehoda i kdyz jedem 5 minut do skolky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504

Ano, svlékám, respektive neoblékám. Ale tedy řeším jen jedno dítě. Školkové děti by se ale asi už měly umět svléknout samy, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283

Máme 2 děti a ani jedno nevyslíkám. Parkujeme venku za barákem a než dojdeme k autu a než se vytopí tak by zmrzly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
20.11.20 21:13
@jezz1e píše:
Ano, svlékám, respektive neoblékám. Ale tedy řeším jen jedno dítě. Školkové děti by se ale asi už měly umět svléknout samy, ne?

To ano ale proste venku rano v takove zime?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
20.11.20 21:14

Z domu jdou v mikine, čepici nákrčníku případně je svléknu před autem a pri vystupování zase obléknu před autem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
@PeBa12 píše:
Máme 2 děti a ani jedno nevyslíkám. Parkujeme venku za barákem a než dojdeme k autu a než se vytopí tak by zmrzly.

No prave… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5611

Ano, vyslekam. Buď prebehne do auta v mikyne a nebo vyslecu bundu rychle u dveří auta a dítě dám do sedačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1650
20.11.20 21:17

Přiznám se, že na cestu do/ze školy nesvlékám. Ráno by děti jen v mikině zmrzly. Na delší cesty se po roztopení auta svlečeme. Ono by bez bundy měl jezdit i dospělý a neznám nikoho kdo by to dělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107

Zatím vozím dcerku ve vejci ale rozhodne budu vždycky vozit bez bundy… četla jsem někde že mám zkusit utáhnout pásy s bundou a pak ji je zapnout bez a když člověk vidí jak tam plave 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
@gusica píše:
No prave… :roll:

Něco jiného by bylo parkovat v garáži. Ale neumím si představit, že venku je pod nulou a já děcka vyženu k autu bez bundy. Sama bych tak nešla natož tak poslat děcka :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat