Reklama

Vyšlo vám pohlaví, které vám určil dr. na velkém UTZ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 31.07.10 21:54
Vyšlo vám pohlaví, které vám určil dr. na velkém UTZ?

Několik dr. mi potvrdilo, že čekáme kluka. Věřím jim, nějak ani nepochybuju, ale i tak slýchám, že i přes několikrát potvrzenou holčičku se nakonec narodil kluk a obráceně. Stalo se to některé z vás?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 31.07.10 22:01

U mě to vyšlo,tvrdili na 100%holka a mám jí. :palec:

Havraní
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 31.07.10 22:07

No mě se to zrovna stalo,do sedmého měs.holka,těšila jsem se jako blázen, a nakonec kluk,ale obráceně se to stává málo,když pin´dourka vidí,tak tam je,u nás byl prostě tak malej,nebo schovanej,že to vypadalo na holčičku,a dost lidí mi říkalo,že ta holka není tak jistá,a i doktor říkal,že to z ultrazvuku není stoprocentní,ale když Ti říkal kluka,bude to kluk.

Bodlacek
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 31.07.10 22:08

U prvního dítěte mi tvrdili, že to bude holka a narodil se mi kluk, u dalších třech mi to vždy vyšlo.

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 31.07.10 22:09

Kluk ve 12tt a byl to kluk jako buk. :lol:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 31.07.10 22:09

Tak mě řekli hned a bez váhání, že to bude kluk a kluk to je :srdce:

L-enny 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.10 22:13

Do 32. týdne těhotenství tvrdili holčičku, narodil se nám chlapeček. :hug:

FloraBolger 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.10 22:14

V prvním těhu ve 20.tt holčička, ve 30.tt to doktorka „změnila“ na chlapečka a narodil se Matyášek. U druhého těhu mi to doktor řekl až ve 30.tt (dřív nechtěl, že to není spolehlivé), že čekáme holčičku. A narodila se Berenika :wink:

Kathula 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.10 22:18

V 15 tt si byl gyndr. jisty klukem, ve 20 tt to neslo videt a ve 23 tt na 4D UTZ nam klucika potvrdili … a meli pravdu :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 31.07.10 22:22

Mě v 17tt a pak 20tt dva různí doktoři celkem jistě prozradili holčičku a taky holčička vylezla nakonec=)

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.10 22:24

U obou dětí se dr. „trefili“ :mrgreen:

Mám sice kamarádku co měla na 100% potvrzenou holčičku a pak přišel manžel s tím, že se jim už mimčo narodilo a když jsem se ptala jak se malá jmenuje tak mi řekl TOMÁŠEK 8-o

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 31.07.10 22:27

Ahoj, u nás byla 100% úspěšnost :wink: Co řekli MUDr. na velkém UZ, to se i narodilo :-D

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 31.07.10 22:29

Tak mě osobně se to nestalo,my si necháváme překvapení až k porodu:-)
Ale mojí kamarádce tvrdili od 20tt,že bude mít na 90%holčičku a samozřejmě má 10%chlapečka,který teď musí nosit růžové dupačky:-):-):-):-)ale ať je to,co je to,hlavně to Zdravíčko:-):-):-) :hug: Tak mě osobně se to nestalo,my si necháváme překvapení až k porodu:-)
Ale mojí kamarádce tvrdili od 20tt,že bude mít na 90%holčičku a samozřejmě má 10%chlapečka,který teď musí nosit růžové dupačky:-):-):-):-)ale ať je to,co je to,hlavně to Zdravíčko:-):-):-)Tak mě osobně se to nestalo,my si necháváme překvapení až k porodu:-)
Ale mojí kamarádce tvrdili od 20tt,že bude mít na 90%holčičku a samozřejmě má 10%chlapečka,který teď musí nosit růžové dupačky:-):-):-):-)ale ať je to,co je to,hlavně to Zdravíčko:-):-):-)

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 31.07.10 22:32

Omlouvám se,blbne mi net:-(

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 31.07.10 23:08

veruš, čutka říkal že tam vidí frndu a taky jí máme.-))

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >