Vysmívá se mi, že jsem hloupá

Anonymní
31.12.19 20:48

Vysmívá se mi. Konec roku

Ahoj, konec roku jsem si představovala jinak. Včerejší den s přítelem, byl úžasný. :srdce: Dnešek stál za úplný… :zed:

Prostě a zkrátka. Přijela jsem k němu. Jako vždy kolem mě hopsal s jídlem/pitím. Koukali jsme na film, povídali si… Jenom že pak se ne zeptal. Kolik je litrů v galonů, kolik je cm v palci apod. No, prostě asi jsem blbá. Nemám základy, ale prostě holky já to nevím. A on mi řekl, ty taky nic nevíš,. Dotklo se mě to, nevím, zda je to tím, že mám své dny, ale prostě… O pár minut později, aniž bych dala něco najevo, jsem odjela. Jsem dom, cestou jsem si trochu zabulela. A je mi líp…

Přijdu si teď k ničemu. Nic jsem nedokazala. Mám vos v oboru, ve kterém nepracují, teď jsem bez práce, hodně jsem polevila ve sportu, který mi jako hobbikovi šel víc, než dobře…

Přijdu si k ničemu… Kdyby věděl co mi motá v hlavě. :? :,( Snazim se a stejně nic se nedaří, viz prace

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20751
31.12.19 20:51

Přestaň se litovat a žij.
To je moje rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6711
31.12.19 20:51

Rek to nejak hnusne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
31.12.19 20:52

A neprijde ti to cele hloupe. On rekl hloupou vetu, ty jsi hloupe zareagovala… Jestli ho milujes, tak vem telefon, rekni mu to a jed ua nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14193
31.12.19 20:56

Ja to taky nevim a vubec mi to nevadi. K zivotu to nepotrebuji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
31.12.19 20:58

A on to nevěděl, že se ptal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
31.12.19 21:01

Trošku hysterická reakce z tvé strany, řekla bych. Takhle se škádlíme dost často. Nevím, kolik vám je, ale přijdeš mi nevyzrálá zatímco přítel vcelku vtipálek. Bulet kvůli takové kravině? A v ostatním se nelituju a snaž se o změnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 21:02

@Halamka Věděl. Sám si odpověděl, vždy… Zeptal se mě, já nevěděla.

Vím, že má přehled. Ale občas mi přijde, nevím zda je to vždy v tohle období, že si přijdu jak hlupák, idiot, protože prostě nevím, nemám přehled… Jsem spíš prakticky člověk, dokážu si udělat i chlapsky práce.

Prostě, teď mě srazí na kolena práce a to hledám, neřeknu, kdybych se flakala a nejevila zájem. Ale přijdu si jak debil, která je k ničemu

• Citovat
  • Nahlásit
16152
31.12.19 21:06

Trochec přecitlivělá, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
31.12.19 21:07

Ach bože, no to by mě tak trápilo-my se doma s chlapem špičkujem pořád/hlavně já reju :oops: /,a ten- jedním uchem tam…a nebo mi řekne, že holt všichni nemůžou být tak inteligentní jak já :mrgreen:.Asi máš ty své dny, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4896
31.12.19 21:08

A proč se Tě na to ptal? To to potřeboval honem vědět nebo co? Nebo tě jenom tak zkoušel?? :roll:
Mě jsou ty britský míry uplně ukradený, nepotřebuju to na nic znát :nevim: Jo takhle hetkary, litry, cm3…to jo to je dobrý umět přepočítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Připadám si vedle něj jak idiot. Sice má, jen, vyucny list, ale má velmi dobrý přehled, všeobecný.
Já prostě ne… :zed:
Je to první člověk, vedle kterého si tak připadám. A to bVal přítel byl Ing a přehled měl také, ale prostě… Asi je to tím, že když jsem něco nevěděla, tak to podal jinak. Ne, že by řekl: ty nic nevíš

:roll: :,( :zed:

O tom to je… Asi.

• Citovat
  • Nahlásit
5283

Já to taky nevím. Když to budu potřebovat tak si to najdu. Pokud tě zhazuje záměrně tak ho pošly do… Nemáš zapotřebí být s někým kdo z tebe schválně dělá vola. Si tím něco kompenzuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7778
31.12.19 21:10

Nic si z toho nedelej, je to nepochopení určitě..
Já se zas v životě nenaučil mazat kartu na kameře v autě. Nějak se mi to nemáte San jak by melo a tak jdu a poprosil o mazání. věčně brbla jak si to nemůžeš zapamatovat??? Šipka doluatd, atd, atd…no nemůžu :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6711
31.12.19 21:13

A on se tvari, ze jsi blba, kdyz to nevis? Nebo to je ciste tvuj pocit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat