Vysoká bazální teplota ale těhotenský test bez dvou čárek

1
5.2.21 06:45

Vysoká bazální teplota,ale těhotenský test bez dvou čárek

Dobrý den, mám už deset dní bazální teplotu nad 37, četla jsem, že by mohlo jít o těhotenství, ale test negativní. Mohly by jste poradit prosím o co by mohlo jít? Dnes je pátého a dvanáctého by měla přijít menstruace. Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8239
5.2.21 06:55

Počkej do 12 a udělej test znovu pokud nedostaneš menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16481
5.2.21 07:44

Těhotenství se dle teplot bere až když je teplota vyšší 18dnu za sebou. Počkej do termínu ms. Navic testovat 7dnu pred ms 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 07:50

To měříš první cyklus? U někoho je to běžná teplota po ovulaci. Taky záleží na teploměru a způsobu měření. Rektalni a vaginální teplota je vždy vyšší než orální.

Vypadá to jako běžná ovulační křivka.

• Citovat
  • Nahlásit
965
5.2.21 08:15

Za 1. vysoká bazalni teplota má být vysoká 14 dni a pak se MŮŽE jednat o těhotenství a za 2. test ti 7 dni před ms // NEUKÁŽE ikdyby si těhotná byla.
Ale držím pěsti :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
5.2.21 08:47

Holky mají pravdu. Že je teplota nad 37 nic neznamená - pro někoho je to úplně normální teplota po ovulaci. Zdá se, že jsi jedna z nich, protože i ty menstruační teplot máš vysoké. Ale klidně těhotná být můžeš - jen tomu musíš dát ještě čas. Na test 7 dní před termínem ms je skutečně brzy. Test ti ukáže něco cca 10-12 dní po ovulaci. Dřív nemá smysl na ty proužky čůrat.
A to máš 10 dní vysokou teplotu a ještě 7 dní do ms? Jak dlouhé máš cykly? Kdy byla ovulace, víš?
Jinak doporučuju ke stažení aplikaci Fertility friend - tak je opravdu velmi dobrá. A k nastudování stránky - www.merenibt.xf.cz
Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
5.2.21 20:30

Graf je hodně nepřehledný, také doporučuji spíše fertility friend. Pokud to dobře vidím, ovulace byla hned po MS? Nějaký 8-9DC…to je cca 12dpo a to by už asi možná i na testu něco vidět bylo. Celkově máš ty teploty vysoké, takže bych tomu nepřikládala žádný význam. Já mívám teploty kolem 35,6 - 36,0 a po ovulaci jsem nikdy nad 37 neměla, pouze když jsem byla těhotná, tak to na pár dní vylezlo nad 37.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat