Vysoká BT, duch na TT. Jsem těhotná?

245
29.5.16 17:01

vysoká BT, duch na TT. Jsem těhotná?

Dobrý den snažilky. Mám otázku. Mám ducha na TT, vysokou bazální teplotu přes 37,3, čípek hrozně dole a tvrdý, bolí mě břicho jako na MS, MS má být zítra…ale jakto že je tedy vysoká ta teplota. Nemá před MS klesat? Děkuji za odpovědi!
:) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14234
29.5.16 17:06

@misicka45 Zda nemá, to se nedá takhle říct. Někomu klesá před, někomu během ms. Takže leda pokud si měříš BT déle, tak z toho můžeš něco odhadovat. Ale pokud máš i ducha na TT, tak je opravdu šance, že se něco děje. Za dva dny zopakuj test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
29.5.16 17:07

Ahojky, mě BT klesla vždy v den MS. Tudíž se ráno může stát, že Ti teplota klesne a MS přijde.
Ale také nemusí. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
29.5.16 17:08

Děkuju holky, já jí právě měřila od začátku měsíce a vždy byla 36,4 nebo 36,2…tak právě nevím co si o tom myslet a duch na testu jsem měla dopoledne i ted odpoledne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1876
29.5.16 17:11

Každému BT klesá v jinou dobu i cipek se pak mění třeba během hodiny. Duch na TT může dělat i blížící se ms, mám s tím bohatou zkušenost. Každopádně naděje tu určitě je, ale nějakou jistou odpověď ti nikdo nedá, nezbývá než čekat. A pokud je těhotenství chtene, přeji at se to vydari :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3067
29.5.16 17:36

@misicka45 Přicházejí MS ducha na testu nikdy neudělá. Někomu se objeví, pokud sice dojde k oplodnění, ale nemusí se to udržet - pak přijde MS. BT je před MS vždy vysoká, to by samo o sobě nic neznamenalo. Ale ten duch je nadějnej, držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1876
29.5.16 17:42
@Majdina82 píše:
@misicka45 Přicházejí MS ducha na testu nikdy neudělá. Někomu se objeví, pokud sice dojde k
@Majdina82 píše:
@misicka45 Přicházejí MS ducha na testu nikdy neudělá. Někomu se objeví, pokud sice dojde k oplodnění, ale nemusí se to udržet - pak přijde MS. BT je před MS vždy vysoká, to by samo o sobě nic neznamenalo. Ale ten duch je nadějnej, držím palce :kytka:

Přicházejí ms ducha na testu klidně udělat může, je to známá věc, a nejsem jediná komu to udelalo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3067
29.5.16 17:47

@Matteo.emma Nezlob se, ale mě by zajímalo, co ti ten duch způsobuje. Bez oplodnění HCG v těle ženy neroste (jedině, že by to způsobila cysta), aby se objevil duch jen tak. Naopak často dochází k oplodnění, které se neudrží. Během krátké doby dojde k mírnému zvýšení HCG - proto ten duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1876
29.5.16 17:58

@Majdina82 něž me začněte poučovat si o tom něco přečtěte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14234
29.5.16 18:03

@Matteo.emma Nevěřte všemu, co se píše na internetu. Možná tak z nádoru může být hCG, ale jinak to normální opravdu není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22521
29.5.16 18:07

@Majdina82 Možná, že k oplodnění došlo, ale nedošlo k uhnízdění v děloze a přišla normální menstruace. To by vysvětlilo ducha na testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1876
29.5.16 18:10
@Litta píše:
@Matteo.emma Nevěřte všemu, co se píše na internetu. Možná tak z nádoru může být hCG, ale jinak to normální opravdu není. [/citace/]

Někomu to prostě dělá bohužel, několikrát jsem to řešila i s dr. Je to běžná věc, proto se nemá testovat před ms. Zajděte si někdy do diskuze fotky duchu na testech a holky vám povypravi své ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14234
29.5.16 18:15

@Matteo.emma Dr. by měla vrátit diplom. Nebo jsi ji spíš nepochopila, případně tě nechtěla ranit slovy o nevydařeném těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
29.5.16 21:20

Já bych to spíš viděla na to, že část žen má v těle přirozeně hormon HCG a před MS se jim hodnota nepatrně zvyšuje…
Já jsem též ten případ…Vím to, protože vždy před MS mám několik testů slabě pozitivních a jakmile MS přijde tak je sněhobílo…
Prostě to tak je, nikdy jsem si o tom nic nečetla a nemyslím si, že bych každý měsíc zažívala nevydařené těhu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama