Vysoká děložní sliznice a špinění místo ms - možné těhu?

Anonymní
4.5.20 13:17

Vysoká delozni sliznice a spineni místo ms =mozne tehu?

Ahoj devcata, chtěla bych znát vaše příběhy, jestli jste to měli podobne a bylo s toho tehotenstvi. 3 dny místo ms, jsem měla jen hnede spineni slabé, vzdy to mam 6 dni silne a mam vysokou sliznici ale test negativni. Může to být zahnizdovani? Vysel vám s toho pozitivni test či za jak dlouho testovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2942
4.5.20 13:30

Tu vysokou sliznici ti rekli na gyn podle ultrazvuku? A tam ti delali krevni test a ten je negativni? Jestli jsi testovala z moci ted, kdy uz tri dny v dobe ms spinis a test je negativni, spis se jeste krvaceni rozjede, lidske telo neni stroj a ms nebude pokazde stejna…obecne sliznice na konci cyklu vysoka je a pokud behem cyklu nedojde k usazeni vajicka do ni, tak odejde, takze vysoka sliznice pred ms je naprosto normalni…spis bych rekla, ze se o tehu nejedna, ale potvrdi ti to pouze doktor z utz a krve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 13:52

Já jsem na konci cyklu měla vysokou sliznici a Dr. říkal že to bude tím že přijde MS. Když MS měla tři dny zpoždění zkusila jsem test a negativní. Pak jsem začala špinit. Po dalších 2 dnech byl test slabě pozitivní. Bohužel to bylo neprosperující těhotenství.
Víš kdy jsi měla ovulaci? Jestli byla později tak by to nidace mohla být, já jsem při hnízdění slabé krvácela skoro týden.

• Citovat
  • Nahlásit
181
7.7.20 20:29

Ahoj rada bych obnovila tuto diskuzi. Jsem 10 dni od pozitivniho ovulacniho testu. Jsem 30 DC a dnes jsem byla na utz a sliznice 7,8mm. Neni to malo takhle na konci cyklu? Rekla mi, ze MS prijde. Vcera a dnes jsem trochu spinila a ted uz zase ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat