vysoká horečka x rostoucí zuby

39
1.2.07 23:01

vysoká horečka x rostoucí zuby

Ahoj holky,
Včera měl syn (17 měsíců) celý ten vysoké horečky, 39,5 po paralelu to stěží spadlo na 38,5. Čekala jsem co se z toho dnes vyvrbí a ono nic. Dnes ráno měl sotva 37. Rostou mu dva nové zuby najednou. Je možné, že tak vysoká horečka by byla od zubů. Nikdy s růstem zubu problém neměl, párkrát si v noci kňournul a to bylo vše.
Díky Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
1.2.07 23:33

Je to mozne. Taky jsme ji meli tak vysokou…
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
2.2.07 00:12

No zuby jsou velmi pravděpodobně možné, o jiných komplikacích nepíšeš. Ale raději bych vypozorovala ještě i jiné příznaky-rýma, kašel, nevrlost, únava… a zašla si k lékaři, protože teď řádí chřipky. Byla jsem tam dnes s Lucinkou, myslela jsem si také že to budou jenom zuby, večer mírně pokašlávala ale jinak vypadla dobře. Doktorka koukla do krku a poslechla no a máme antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
2.2.07 00:20

Ted vubec nehci nesouhlasit s tim, ze to nemuze byt neco vaznejsiho, chran buh… A pravdepodobne je dobre, ze tva mala ATB ma.

Na druhou stranu si vem, kolik lekaru dava ATB fakt jen pro jistotu.

U tech zubu jsem byla s Pepuli u lekare taky, teplota neklesala ani po 24 hodinach na brufenu… Proste jsem se bala, od febrilnich kreci Adly jsem opatrna. No a lekar na pohotovosti mi je nabizel taky… Nakonec jsem se s nim doluvila, ze je pripadne na:,–(ime az dalsi den, po odberu CRP, ujistil me, ze nic akutniho tam nevidi… Ale ze 41,1 v uchu se mu zda na zuby moc - po odectu 39,4…
Prisli jsme domu a do dvou hodin byla Pepule bez teploty - a prorezal se ji dalsi hrot na ctyrce…
Mela by ATB zbytecne…

Kdyz jsou pak opravdu potreba, tak nezaberou…

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama