Vysoká škola přijímačky

100
12.6.21 08:00

Vysoká škola přijímačky

Dobrý den,
minule jsem se ptala, zda je trestné, že se nedostavím na přijímačky. Asi není.
Dneska se ty přijímačky konaly. Já se nedostavila, ale poslala jsem jim dneska na studijní oddělení mail, že se nemohu zúčastnit. Mohu se zeptat, co se teď stane? Je to takhle v pořádku?
Vím, že mě teď nemohou přijmout, protože jsem nic nepředvedla. A co dál, žádný postih opravdu nebude, ani žádná pokuta?
Děkuji. A přeji krásné ráno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2108
12.6.21 08:03

Dnes, v sobotu, jsou prijimacky? To je nejake dalkove nebo co?

Ne, nic se Ti fakt nestane, jen ses pripravila o moznost, ze Te prijmou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35052
12.6.21 08:05
@Mia2020 píše:
Dobrý den,
minule jsem se ptala, zda je trestné, že se nedostavím na přijímačky. Asi není.
Dneska se ty přijímačky konaly. Já se nedostavila, ale poslala jsem jim dneska na studijní oddělení mail, že se nemohu zúčastnit. Mohu se zeptat, co se teď stane? Je to takhle v pořádku?
Vím, že mě teď nemohou přijmout, protože jsem nic nepředvedla. A co dál, žádný postih opravdu nebude, ani žádná pokuta?
Děkuji. A přeji krásné ráno :)

Pokud jsou to online přijímačky, mohou nabídnout opravný termín. Třeba proto, že nešlo připojení. Když byly přijímačky osobně, tak jen z vážných omluvenych důvodů.

Ne, nic Ti nehrozí. Maximálně napíší do rozhodnutí - nepřijat z důvodu nedostavení se na přijímací zkoušky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35052
12.6.21 08:06

@FlorenceF Jenkins Už vloni byly všechny přijímačky naší univerzity napříč fakultami v sobotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
12.6.21 08:09
@Pears206 píše:
@FlorenceF Jenkins Už vloni byly všechny přijímačky naší univerzity napříč fakultami v sobotu.

Aha 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
12.6.21 08:10

Akorát jsi vyhodila peníze za přihlášku. Jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
12.6.21 08:17

Ja to vubec nechapu…jako co by ti melo hrozit, kdyz neprijdes na zkousky? A trestne? Jakoze by to mel byt tredtny cin jo? Doufam, ze ses nehlasila na prava… ne neboj, fakt ti nic nehrozi…proste te nevezmou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1663
12.6.21 08:20

Akorát ti propadnout peníze za přihlášku a promarnila si šanci se tam dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3680
12.6.21 08:31

Tak snad jsi tu vysokou školu chtěla studovat dobrovolně, ne? Hlásila jsi se na ní ve svém vlastním zájmu. Předpokládám, že i dnes se můžeš přihlásit na více VŠ najednou. Když jsi třeba už na jedné přijatá a chceš tam jít, taky nepůjdeš na přijímačky na školu, kterou jsi měla třeba jako zálohu. A je slušnost předem poslat mail, že se nezúčastníš, ale i kdybys to neudělala, nic se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
12.6.21 08:45

@Mia2020 jen vyhozený peníze za přihlášku, nic víc se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54123
12.6.21 12:43

Nestane se nic. Na OSU jsem si všimla, že mají kompletní seznam uchazečů. Tak tam se můžeš pokochat, že budeš pod svým univ. číslem na chvostu a pod kódem, který se přiděluje uchazečům, kteří se k přijímacím zkouškám nedostaví.
Prostě vyhozené peníze, že byla podána přihláška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat