Vysoká sliznice po šestinedělí co to znamená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 22:32
Vysoká sliznice po šestinedělí co to znamená?

Ahoj, prominte za anonym, ale je to citlivé… Byla jsem na gyndě po šestinedělí sice o dva týdny později než jsem měla, ale byla, při ultrazvku mi doktorka, řekla, že se jí to ještě nelíbí, že mám stále vysokou sliznici…a že mi musí dát injekci a že po ní budu krvácet a já se zeptala, jestli jako ještě na pročištěnía ona, že jo… Ale krvácení nedorazilo už je to čtyři dny :nevim: Je potřeba říct, že plně kojím krom noci, kdy je malý zlatý a spí mi od 21-5,6 jak kdy tudíž je tam větší prodleva :think: Samozřejmě vím, že kojení není antikoncepce tudíž jsem říkala, že než po šestinedělí dostanu antikoncepci, tak at si dává přítel pozor a vždy si dal, říkala jsem si, že kojení plus přerušovaný sex bude ok… ale ted začínám mít strach měla jste to nějaká podobně vysokou sliznici po porodu? a dostali jste taky nějakou injekci? Padlo to ted nějak na mě večer, když jsem zjistila, že už mám zase dnes třetí čokoládu :roll: což u mě není zvykem pořád jsme si říkala, že to potřebuju na energii, když kojím, ale ted když si to dám vše dohromady trochu přemýšlím nad těhu co myslíte? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 3476 příspěvků 04.05.18 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj, prominte za anonym, ale je to citlivé… Byla jsem na gyndě po šestinedělí sice o dva týdny později než jsem měla, ale byla, při ultrazvku mi doktorka, řekla, že se jí to ještě nelíbí, že mám stále vysokou sliznici…a že mi musí dát injekci a že po ní budu krvácet a já se zeptala, jestli jako ještě na pročištěnía ona, že jo… Ale krvácení nedorazilo už je to čtyři dny :nevim: Je potřeba říct, že plně kojím krom noci, kdy je malý zlatý a spí mi od 21-5,6 jak kdy tudíž je tam větší prodleva :think: Samozřejmě vím, že kojení není antikoncepce tudíž jsem říkala, že než po šestinedělí dostanu antikoncepci, tak at si dává přítel pozor a vždy si dal, říkala jsem si, že kojení plus přerušovaný sex bude ok… ale ted začínám mít strach měla jste to nějaká podobně vysokou sliznici po porodu? a dostali jste taky nějakou injekci? Padlo to ted nějak na mě večer, když jsem zjistila, že už mám zase dnes třetí čokoládu :roll: což u mě není zvykem pořád jsme si říkala, že to potřebuju na energii, když kojím, ale ted když si to dám vše dohromady trochu přemýšlím nad těhu co myslíte? 8o

Že nechápu, hlavně pak založ případně téma o tom, jak jsi strašnou náhodou otěhotněla po porodu a musíš na potrat :roll:.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 04.05.18 22:41
@Anonymní píše:
Ahoj, prominte za anonym, ale je to citlivé… Byla jsem na gyndě po šestinedělí sice o dva týdny později než jsem měla, ale byla, při ultrazvku mi doktorka, řekla, že se jí to ještě nelíbí, že mám stále vysokou sliznici…a že mi musí dát injekci a že po ní budu krvácet a já se zeptala, jestli jako ještě na pročištěnía ona, že jo… Ale krvácení nedorazilo už je to čtyři dny :nevim: Je potřeba říct, že plně kojím krom noci, kdy je malý zlatý a spí mi od 21-5,6 jak kdy tudíž je tam větší prodleva :think: Samozřejmě vím, že kojení není antikoncepce tudíž jsem říkala, že než po šestinedělí dostanu antikoncepci, tak at si dává přítel pozor a vždy si dal, říkala jsem si, že kojení plus přerušovaný sex bude ok… ale ted začínám mít strach měla jste to nějaká podobně vysokou sliznici po porodu? a dostali jste taky nějakou injekci? Padlo to ted nějak na mě večer, když jsem zjistila, že už mám zase dnes třetí čokoládu :roll: což u mě není zvykem pořád jsme si říkala, že to potřebuju na energii, když kojím, ale ted když si to dám vše dohromady trochu přemýšlím nad těhu co myslíte? 8o

Meli jste nechraneny sex? Pokud ano, muzes byt tehotna :mrgreen: ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 23:00

@rozand A kdo tady prosimte mluvil o potratu? Pokud nemas zkusenost tudiz nemas k tomu co napsat, tak radsi nic nepis ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 23:06

@TopSecret No tak prerusovany a jeste pri kojeni plus teda musim zminit, ze nase prvni miminko bylo vymodlene endimetrioza prvni typu :nevim: Nez ze jsem tehotna si spis myslim, ze spis budu mit zase nejake extra komplikace, ale zase me udivuji ty chute a ze po injekci nic neprislo :palec:

Anne87
Kecalka 185 příspěvků 3 inzeráty 04.05.18 23:37

Myslím, že po vyvolávací injekci se krvácení má dostavit do 14 dní, pokud teda nejsi těhotná. Já po injekci začala krvácet až po týdnu.

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 04.05.18 23:50

Jak dlouho je to od pripadneho sexu? Treba by uz neco ukazal test, mozna je brzy, nevim, jak to mas od pripadne ovulace :nevim: kazdopadne pokud probehl nechraneny sex, tehotna byt klidne muzes, ac je prvni miminko vymodlene, mohlo se zadarit ;)

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 05.05.18 06:47
@Anonymní píše:

Kojení a přerušovaný sex není antikoncepce. Začni používat ochranu a necpi se tolik čokoládou. Ze sladkého v takovém množství budeš spíš naopak unavená.

lachtanice86
Kelišová 6665 příspěvků 05.05.18 07:05

Kojeni a prerusovana neni ochrana, to ví snad každý. Jak dlouho je to od styku? Třeba by to případně test ukázal. Po injekci chodí ms do 14dnu. A endometrioza 1.typu nemohla mít velký vliv na otehotneni.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 2 inzeráty 05.05.18 07:14

Kdyz jste si nemohli koupit aspon kondom, tak se nediv. Jasne, ze muzes byt tehotna. A endometrioza pred prvnim tehotenstvim taky nic moc neznamena. Problemy s ni u hodne zenskych po porodu vymizi, nebo se min zlepsi.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10955 příspěvků 05.05.18 08:16

Udělej test, jinak po injekci mas 14 dni na dostavení se ms ;) jo a na to, zes před porodem měla problémy s pocetim rozhodne nesazej. Ja měla prvního syna jen s pomoci lékařů a druhy byl na jeden úlet bez ochrany :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 15:54

@Russet Diky za tip, ale cokolady se zatim nehodlam vzdat :palec: @lachtanice86 @Pajka89 a samozrejme, ze vim ze kojeni a prerusivany sex neni antikoncepce, nevim jak uz to sem jinak napsat, ze se neptam na to jestli muzu byt tehotna z prerusovaneho sexu a kojeni, ale ze se ptam jestli muze byt vysoka delozni sliznice a to ze sem i po te i njekci stale nic nesputilo mozny tehotenstvi ;) a ci sebtyce endimetriozy ja k tomu nam i polycysticke vajecniky bohuzel a opravdu pred operaci jsem nemela ani ovulaci az operace mi pomohla, takze tak ;) @Tichošlápek @Anne87 jinak vam holky dekuji za info k tematu ????

lachtanice86
Kelišová 6665 příspěvků 05.05.18 17:32

Nicméně některé z nás se tu ptaly kolik dni je to po sexu. Na to si neodpověděla. A k tématu jsem otěhotněla i já

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 17:44

Já měla po šestinedělí taky vysokou sliznici a znamenalo to jediný. Za týden jsem dostala ms i při plným kojení. Syn mi taky celou noc prospal a jak ms přišla, tak se mě držela á 23 dnů až do dalšího těhotenství, švagrové jsem mohla 11m bez ms jen tiše závidět :zed: injekci mi dr nedala, jen se ptala, jestli nebyl problém s odlučováním placenty. No a po druhým porodu to samý. Poctivě jsem si krvácela / špinila celý šestinedělí, pak jsem měla klid 27 dní a zase ms nastoupila a držela se mě do dalšího těhotenství, tentokrát byla milosrdná a chodila „až“ po 26 dnech. Tak zkus test a uvidíš, ale ptala ses na zkušenost vysokou sliznicí po šestinedělí, tak tady ji máš ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 20:19

@lachtanice86 Co se týče sexu nemužu to takhle říct nehlídala jsem to sex máme s příteleme několikrát za týden pravidelně, takže těžko říct, který týden jsem zrovna mohla otěhotnět a kdy :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >