Vysoká sliznice při braní antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 20:41
Vysoká sliznice při braní antikoncepce

Tento týden jsem byla u doktorky proto, že jsem to minulý měsíc nedostala. Udělala mi ultrazvuk a ptala se mě, jestli beru prášky pravidelně, že to tak nevypadá, že mám vysokou sliznici. Prý těhotná nejsem a prý to tenhle měsíc dostanu, měla bych to dostat za 2 týdny. Nemusím se prý chránit nijak jinak. Je normalni mít vyšší sliznici při antikoncepci? Prášky beru svědomitě. Není možné, že prehledla těhotenství? Testy mi tedy vyšly negativně a podle výpočtů bych byla v šestém týdnu, tak snad ne. Stalo se vám to někdo taky? Je možné být přes asi 4 negativní testy dělané v průběhu 6 týdnu a ultrazvukoveho vyšetření těhotná?

Reakce:
Brčko 7
Nováček 2 příspěvky 30.03.19 10:19

Ahoj,
Brala sem HA priblizne 6 let a občas sem mela zpoždění, nebo ms byla opravdu slabá ( jen pár hodinove špinění). Pokud jsi si dělala tolik testů a byla jsi u gynekologa, mela by jsi byt v klidu že tehotna nejsi. Znám hodně žen, ktere díky uzivani HA ms nemají vůbec. :)

MIBART
Stálice 70 příspěvků 30.03.19 19:56

Ahij holky nevím zda to sem patří, ale nebrala jste někdo antikoncepci depo provera? Píchá se u doktora každé tři měsíce, prý je mala pravděpodobnost otěhotnění, jenže dneska jsem si udělala test a byl pozitivní

Váš příspěvek
Reklama