Vysoká zábrana na schody

36
17.11.20 21:48

Vysoká zábrana na schody

Dobrý večer, potřebovala bych zábranu na schody a nejvyšší jsem našla 77 cm. Malý je dost dlouhán a proto bych uvítala vyšší. Děkuji za případné tipy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2049
17.11.20 21:51

@saphir my jsme si nakonec nechali udělat zábranu přímo od truhláře :lol: potřebovali jsme atyp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3732
17.11.20 22:01

@saphir

Myslím, že když jsem sháněla já, že jsem viděla i vyšší, ale nesehnala jsem k tomu rozšíření do šířky.
Zkušenost - nemyslím, že to bude přelézat a že i ta 77 bude stačit. Zkušenost - 2 kluci, docela živí, ten druhý je fakt číslo - ani jeden neměl tendenci s tím cokoliv dělat, vždy počkali, až někdo otevře.
A v podstatě se dá namontovat do libovolné výšky - jen je potřeba se naučit překročit vzniklý schod.
Výšku bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8580
17.11.20 22:17

Mám 100 cm, ale bylo to určeno jako zábrana do dveří pro psy. Jinak to vypadá stejně. Název nevím, zkus googlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17559
17.11.20 22:52

77cm je naprosto v pohodě, důležitý je, aby nedosáhnul na otevírání a neuměl ho odjistit. My jsme si nechávali dělat na míru od truhláře, nevyšlo to o moc dráž než kupovaný a hlavně, sedí přesně na naše schody, není tam ta spodní tyč o kterou sedá zakopnout a máme ho tam už šest let a ještě dlouho tam bude. Aspoň se nemusím bát, že mi děti v noci rozespalý spadnou ze schodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
17.11.20 22:55

Myslím, že by to mělo stačit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu