Vysoké CRP a žádné další příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 13:59
Vysoké CRP a žádné další příznaky

Pěkné odpoledne všem.
Syn 4,5 roku měl v noci ze středy na čtvrtek horečku - 40°, dala jsem mu Nurofen, po probuzení pořád horečka kolem 38,5 a během pár minut znova 40°. K tomu nic - žádná rýma, kašel, bolení bříška, bolení v krku… Ale stejně jsem ho vzala k doktorce. Doktorka mu udělala crp. Měl hodnotu 50. Protože neměl žádné další příznaky, tak mi řekla, že máme přijít dneska na kontrolu. Včera mu sama během dne teplota klesla pod 37°, dneska teplotu neměl, vyrazili jsme k doktorce a crp 80. Už se mu to dělo před 3 roky, že mu vystoupalo crp přes 180, a pak zase samo kleslo. Tehdy se na nic nepřišlo. Jen měl zbytečně často ATB, než se přišlo, že mu to stoupá a klesá samo.
Máte nějaké zkušenosti, co by to mohlo být?
PFAPA zkoumali, ale neodpovídá to na to. On má tu horečku vždy maximálně 10-12 hodin a sama klesne. A nemá k tomu žádné další příznaky.
Kdybych neměla 3 roky starou zkušenost, tak jsme nikam ani nešli.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >