Vysoké dávky UM- má pořád hlad a hodně přibírá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lithia27
Stálice 69 příspěvků 15.02.18 18:15
Vysoké dávky UM- má pořád hlad a hodně přibírá

Ahoj,

chtěla jsem se poradit jestli nemá někdo podobně „nenažrané“ dítko. Moje malá má 6,5 měsíce, v současné době už jí dva příkrmy denně. Masozeleninový příkrm sní bez problémů 190 g a ještě se tváří hladově, to stejné u ovocného- dojí 190 g a často se stane, že začne pobrekávat, tak se jí snažím obalamutit čajem.

A co se týče mléka pije 3× denně, ted jsme uz na 210 ml vody ( 240 um). Po vypití lahvičky začne v 90% případů brečet, navíc přibírá opravdu závratnou rychlostí a má teď 8,7 kg a vypadá opravdu hodně nakynutě.

Nemáte nebo neměli jste někdo podobného žroutíka? Vytáhly se z toho pak vaše děti?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12503 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 18:21

Jojo první syn byl to samé

pijavice
Kecalka 228 příspěvků 15.02.18 18:31

Dítě bych nebalamutila čajem a dala bych ji prostě tolik aby byla spokojená. Mě nejpřijde 720 ml na půl roční dítě moc. Syn vypil určitě stejně nebo možná i více, protože jedl po menších dávkách častěji ( do roku se budil min. v noci na 200ml mléka a to vypil jednu flašku před spaní a jednu ráno a beztak ještě přes den) + jsme měli přesnídávky a zeleninové příkrmy. A tlustý nebyl, hodně se hýbal a řval, tím spálil taky dost energie :D.

alisekR
Závislačka 4898 příspěvků 15.02.18 18:40

Nemám tedy zkušenost s UM, ale tři dávky mi přijde málo v 6,5 měsících ne?? To by ještě mělo mít dítě mléko jako hlavní složku. Já tedy obě děti kojila a každé tři hodiny i v době, kdy už frčely příkrmech. Já nerýpu, jen mi to přijde málo, ale snad tu někdo podá fundovanou odpověď. :think:

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 15.02.18 19:03

No já nevím. Můj měl v 6m 70cm a 8,5kg. Podle růstových tabulek váha zcela odpovídala výšce. Je takový buclatý, ale to děti bývají, mudra ho chválila. Jinak masozeleniny mi tuhle snedl dokonce 300g, mlíka vypije denně tak 800-1000ml.
Kolik malá měří?

Conulka
Závislačka 3744 příspěvků 15.02.18 19:15

@Lithia27 dcera vážila 8,5kg v tomto věku a snědla to co vy a litr UM navrch, ruce a nohy měla jako když bych jí dala na ně gumičky - samej fald :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

teď 3roky a sotva 13kg a 93cm, jí všechno, ale už celkem normální porce

stinga
Závislačka 3235 příspěvků 15.02.18 19:23

@Lithia27 ano dcera byla taky taková, byla dost baculatá, mléko bych jí nešidila, dávala jsem, kolik si řekla, v 10 měsících začala chodit a vyběhala to, mléka pije hodně pořád, nyní i čaj a je tak akorát

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 15.02.18 19:30

Syn ma v 6,5 mesicich skoro 10kg a 75cm, ale je celkove velky, vubec neni tlusty :). Taky prikrmujeme a mlicka vypije urcite vic nez ten vas :)

Moona1984
Stálice 91 příspěvků 15.02.18 19:35

Dcera mela na půl roce devět kilo a byla jen kojena, příkrmy odmítala. Byla buclatá, ale na roce už byla spíš hubenější. Dávala bych tolik jídla, kolik dítě chce.

brumi
Kelišová 6361 příspěvků 15.02.18 19:40

První dcera byla to samé, jídlo jsme před ní museli schovávat a jíst na tajno :D :D. V roce měla 14kg. A co papá na večeři? Nám celkem pomohly kasičky a když byla krize místo klasického UM jsem udělala řídkou kašičku a malou to zasytilo více než jen UM a vydržela déle. No a teď má teda apetit stále stejně obrovský ale vychrtlá na kost a dlouhá jak tyčka :D. Ju a hubnout začala po prvním roce kdy už lítala o sto šest :)

Ennny
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 15.02.18 20:47

Neblbni nemůžeš ji nechat hlady nebo ji sidit čajem buď ráda že ti jí a chutná ji :hug: klidně ji toho mléka dej víc když ho chce je malinka na to aby šijí nedala kolik chce, syn byl to samé akorát na kravskem mlece jiné nechtěl snědl co viděl i neviděl :lol: a ještě to zapil mlékem je teda fakt ze sem ho nechala pořádně najist a napít přes den a v noci spí už od nějakého 7 měsíce celou noc neboj ono se to srovna a všechno vybeha :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama