Vysoké hcg a na utz jen mini tečka

Anonymní
16.4.21 20:18

Vysoké hcg a na utz jen mini tečka

Ahoj holky,
Mám doma už 8,5m mimčo, ms byla naposledy na začátku únoru, kojila jsem do konce března a od půlky března přikrmovala.
Přítel mi už dlouhou dobu, snad od konce šestinedělí říká, že by už chtěl další miminko a nejlépe opačné pohlaví.
3 měsíce po šestinedělí jsem brala antikoncepci, jenže jsem to celé prokrvácela a ještě dlouho po ní, tak jsem ji vysadila.
No, přítel to od ty doby do mě párkrát dal.. víme o tom.
A teď k věci
Byla jsem objednaná před 2 dny na gyndu, že si řeknu už o antikoncepci, když nekojim, ale ráno než jsem tam šla, jsem si dělala test (proste si je občas udělám) a byla tam slabá druhá čárka, na druhým testu taktéž
Tak jsem to hned rikala, na ultrazvuku byla vidět 3mm tečka ale jen když někam zajela a popojela jen vedle a už tam nebyla. Děloha, čípek atd vše ok.
Dneska testy z krve rikala ze vyšli pozitivně a je vysoká hcg a mám přijít v pondělí na další odběry a domluvit se na ultrazvuk..
jsem z toho úplně vedle, nevím co si mám myslet tím, že na utz skoro asi nic a vysoká hcg hodnota a mám jít znovu na krev? Že bych byla třeba ve 2 týdnu? Když jsem předtím kojila? Je možný, že by tam něco bylo vidět? Četla jsem par příspěvku tady a psali i o možnosti dvojčat (což u nás by možné bylo) ale to fakt nevím..
potřebovala jsem se vypsat, fakt jsem taková neklidná a vůbec nevím co a jak.

Omlouvám se za dlouhý sloh a všem dekuju za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16520
16.4.21 20:37

A jakou chceš reakci? Prostě počkej na další odběr z krve a utz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
16.4.21 21:14

Mas slabe pozitivní test a na ultrazvuku tečka, to bývá kolem 4tt…
Mimochodem ve 2tt máš teprve ovulaci :zed:
Což už by si mohla znát, když máš dítě
A ta tečka je vidět ještě i v 5tt, ale to už by si měla test jasně pozitivní, embryo a srdíčko je vidět až od 6tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53281
16.4.21 21:26

Je naprosto normální, že tečka je tam vidět z jednoho pohledu a když popojede o kousek vedle, tak zmizí. A otázka je, co je vysoké hCG. Jestli vysoké z toho, aby to bylo pozitivní (ano, třeb 1000 je vysoké) a nebo vysoké na to, že je tam jen tečka (třeba 30 000). Prostě nevíš nic, ale chceš, aby tady lidi z toho nic vyvětšili stáří a stav těhotenství a počet dětí. Prostě jsi na samotném začátku těhotenství, tak vyčkej, na dalších kontrolách budeš moudřejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat