Vysoké horečky po očkování, je to normální?

Anonymní
23.2.21 16:08

Vysoke horecky po ockovani, je to normalni?

Prosimvas ma nekdo z vas zkusenost po vakcine Infanrix Hib se silnymi horeckami? Dcerce je 17. mesicu a vcera jsme byli na druhe davce. Na prvni nemela vubec zadnou reakci, ale vcera v noci mela teplotu 39,5 po odectu a od te doby musime co 4 hodiny srazet, leze ji to hrozne nahoru, ted mela zas 39. Ma studene rucicky i nozicky, je protivna, ale hraje si jako vzdycky.. Doktorka rikala, ze je to normalni reakce, ale takhle vysoke teploty me prekvapily.. Mam trochu obavy…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32103
23.2.21 16:24
@Anonymní píše:
Prosimvas ma nekdo z vas zkusenost po vakcine Infanrix Hib se silnymi horeckami? Dcerce je 17. mesicu a vcera jsme byli na druhe davce. Na prvni nemela vubec zadnou reakci, ale vcera v noci mela teplotu 39,5 po odectu a od te doby musime co 4 hodiny srazet, leze ji to hrozne nahoru, ted mela zas 39. Ma studene rucicky i nozicky, je protivna, ale hraje si jako vzdycky.. Doktorka rikala, ze je to normalni reakce, ale takhle vysoke teploty me prekvapily.. Mam trochu obavy…

To je úplně normální. Tak vakcíny fungují. Ta „pomoci“ není v nich, není to lék. Jejich smyslem je vyprovokovat imunitní systém, aby si udělal protilátky. Což se teď děje. Tělo tvojí holčičky si myslí, že na něj právě útočí záškrt, tetanus, pertuse a hemofil a chce jim zabránit, aby se množily, proto zatopil pod kotlem. On neví, že tam ve skutečnosti nejsou.

Šetřící režim a hlídat tu teplotu. Ale je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 16:32

@Bábrdl ja to vsechno vim, ale kdyz ji vidim tak trpet.. :( V noci to bylo hrozny, cela se tou horeckou uplne trasla. Vsude v okoli vsechny deti mely teplotu max. 38. Kdyz ma ted 39, tak se bojim co bude v noci :,(

• Citovat
  • Nahlásit
26021
23.2.21 17:02

Moje dcera diky tomu skončila v nemocnici, měla čtyřicítky a přišly febrilní křeče a bezvědomí. Ve špitále jsem s ní byla týden. Příšerný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26021
23.2.21 17:04
@Anonymní píše:
@Bábrdl ja to vsechno vim, ale kdyz ji vidim tak trpet.. :( V noci to bylo hrozny, cela se tou horeckou uplne trasla. Vsude v okoli vsechny deti mely teplotu max. 38. Kdyz ma ted 39, tak se bojim co bude v noci :,(

U nás to právě přišlo ve dvě hodiny ráno a museli jsme volat rychlou. Štěstí bylo, že v nemocnici něco nasadili a do druhého dne měla jen zvýšenou teplotu, ale febrilky se opakovaly několikrát. Bylo to hodně náročné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32103
23.2.21 17:05
@Anonymní píše:
@Bábrdl ja to vsechno vim, ale kdyz ji vidim tak trpet.. :( V noci to bylo hrozny, cela se tou horeckou uplne trasla. Vsude v okoli vsechny deti mely teplotu max. 38. Kdyz ma ted 39, tak se bojim co bude v noci :,(

:hug: Já vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32103
23.2.21 17:07
@Jančakecalka píše:
U nás to právě přišlo ve dvě hodiny ráno a museli jsme volat rychlou. Štěstí bylo, že v nemocnici něco nasadili a do druhého dne měla jen zvýšenou teplotu, ale febrilky se opakovaly několikrát. Bylo to hodně náročné.

Někdo je bohužel na febrilní křeče náchylný.

Moje dcera měla po očkování taky teplotu, trvalo to max dva dny. Po MMR pak měla po těch 14 dnech vyrážku. Neřešila jsem, to je normální.

První syn mé sestry měl teploty po každém očkování a vždycky pak v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11780
23.2.21 17:31
@Anonymní píše:

Na jednu stranu jsou takto vysoke horecky u deti normalni, na druhou stranu zrovna po ockovani to uplne normalni neni. Pocita se to mezi nezadouci ucinky. Urcite to nahlas pediatrovi. Pokud by mela krece, je dalsi ockovani na zvazeni, pripadne z nej vynechat cerny kasel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
23.2.21 21:46

Nám řekla pediatrička, ať dáme Panadol v kapkách. Preventivně že většinou ty horečky u miminek jsou…Hold každý lékař má jiné postupy. Malá byla jen protivná, ale horečka nebyla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
23.2.21 21:48

A hlavně bych se zaměřila na tekutiny pro maličký, to bude dobrý! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 08:41

@Jančakecalka jezis to je hrozny :( a jak jste pak pokracovali v ockovani? Ja uplne realne uvazuju, ze treti davku proste nedame.. Mala uz je na tom trochu lip, ale horecky ma porad..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 08:44

@Lucie_Sx ja jsem hned volala doktorce a ta se mi snazila namluvit, ze ma mozna nejakou virozu. Coz je uplnej nesmysl, nemela by se kde nakazit. To me vytocilo do bela..

• Citovat
  • Nahlásit
26021
25.2.21 18:02
@Anonymní píše:
@Jančakecalka jezis to je hrozny :( a jak jste pak pokracovali v ockovani? Ja uplne realne uvazuju, ze treti davku proste nedame.. Mala uz je na tom trochu lip, ale horecky ma porad..

Od toho očkování na roce už vzhledem k těmto problémům mít nesměla žádná další očkování, a to je jí už téměř dvanáct let a ještě se k tomu brzy po očkování přidala epilepsie, takže od té doby už žádný neurolog očkování nedovolil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat