Vysoké horečky u zubů u dvouletého dítěte

Anonymní
6.12.19 15:35

Vysoké horečky u zubů u dvouletého dítěte

Dobrý den, maminky syn dva roky v neděli večer měl vysoké horečky až 40C dávaly jsme sirup na snížení horečky a hned ráno jeli k doktorce moč na poslech vše v pořádku rýmu kašel taky nic jen má průjem tak jsem říkala že to musí být zoubky špičaky jelikož tak cca měsíc slinta furt má ruce v pusince v pondělí večer už teploty neměl a včera ve čtvrtek když jsme ho dávali spát opět zacla horečka vysoká a dnes ráno také odpoledne to samé pomalu 40C stridame panadal a Ibalgin sirup musíme hodně hlídat horečku jelikož jsme, už dvakrát měli febrilni křeče ????naštěstí teď jsme je neměli ????máte některá zkušenost, že by byly tak vysoké horečky ze zubů a nevíte jak dlouho trvá než špičaky vylezou mám hrozný strach o malého kvůli teplotám.. :( jinak syn se chová normálně hraje si je veselý jak kdyby mu nic nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
241
6.12.19 15:52

Děláte to správně, stridejte po 3 hodinách panadol a nurofen. Doporučuje se třeba i vlazna koupel ale to jsem nikdy nezkousela.
Držím palce ať se neobjeví znovu febrilky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
6.12.19 15:58

Naše dcera měla takové horečky snad ke každému zubu. Většinou to trvalo tak 2 dny a byl na nějakou dobu klid a pak znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
6.12.19 16:11

Syna průjem, horečky a je nevrlý a nastydlý u každého zubu. Jen 1. a 2.mu vylezly bez příznaků. Jsou mu dva, teď čekáme na poslední stoličky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 16:20

Maminky moc děkuji za odpovědi 🙏 😘už jsem si myslela, že to není normální takhle vysoké horečky, my jsme museli jednou dělat zábal jelikož nam paralen sirup nezabral samozřejmě nedávaly jsme nějak studenou kvůli febrilnim křečí, ale pomohlo to.. Už aby to měl za sebou ty zoubky jelikož já jsem psychicky z toho na nervy nechtěla bych zažít zas ty febrilni křeče a volat záchranku :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat