Vysoké horečky, žádné další příznaky

26394
3.4.16 20:26

Vysoké horečky, žádné další příznaky

Hezký večer všem,
už 3 týdny se plácáme s vysokými horečkami u syna. Jeden den má čtyřícítky, další den nic, pak zase čtyřicítky, týden nic, zase čtyřicítky… Měl atb a dobré to bylo jen v době, kdy je bral. Pak mu dělala doktorka krevní testy a kromě nižšího železa nic. Do toho má chvíli crp vysoké, pak zase nízké. Naposledy mu kleslo samo bez léčby.
Horečka jde často špatně srazit a když klesne, tak třeba na hodinu a hned zase víc jak 40. Žádné jiné příznaky na něm nikdo nenachází. Za tu dobu už ho vidělo asi 5 lékařů, protože jsme byli i na pohotovosti.
Doma už na mě všichni ječí, ať s tím něco dělám, že to není normální. Ale už nevím co. Teď si babičky usmyslely, že mu to určitě poškodí srdíčko, když má tak vysoké horečky tak často. Může to být pravda, nebo to je zase nějaká pověra z dávných časů?
Uklidněte mě, že to měl někdo taky a nakonec se to srovnalo a nic z toho nebylo.
Děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

992
3.4.16 20:40

Nedávno měl syn podobné teploty a dobré to bylo jen když bral antibiotika.pak opět vysoké teploty. podstoupili jsme spoustu vyšetření a odběrů a vše v pořádku. trvalo to cca tři týdny a jak to přišlo tak to odešlo. Byla jsem z toho na mrtvici. Musím chodit do práce a ocr je jen na pár dní tak potom hlídala celá rodina. Omlouvám se za chyby píšu z mobilu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
3.4.16 20:40

A na co dostal ta antibiotika? Co borelioza? Byla vyloucena? Existuje i syndrom periodicke horecky, ale na to vy ji mate moc casto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
3.4.16 20:43

Poslali vám moc do laborky? My takto měli mocove cesty a ledviny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
3.4.16 20:48

Jo moc do laborky bych taky urcite resila, starsi dcera mela v ordinaci moc negativni a podle laboratore zanet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26394
3.4.16 20:55

@Tarinka dávali mu je na pohotovosti, měl crp 100, tak mu doktorka dala atb, že to vypadá na streptokoka.
Periodické horečky padly taky, protože je jinak má tak 1× do měsíce, ale tohle je už moc.
Moč ještě nedělala. To bude asi další varianta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
3.4.16 21:05
@Billi píše:
Hezký večer všem,
už 3 týdny se plácáme s vysokými horečkami u syna. Jeden den má čtyřícítky, další den nic, pak zase čtyřicítky, týden nic, zase čtyřicítky… Měl atb a dobré to bylo jen v době, kdy je bral. Pak mu dělala doktorka krevní testy a kromě nižšího železa nic. Do toho má chvíli crp vysoké, pak zase nízké. Naposledy mu kleslo samo bez léčby.
Horečka jde často špatně srazit a když klesne, tak třeba na hodinu a hned zase víc jak 40. Žádné jiné příznaky na něm nikdo nenachází. Za tu dobu už ho vidělo asi 5 lékařů, protože jsme byli i na pohotovosti.
Doma už na mě všichni ječí, ať s tím něco dělám, že to není normální. Ale už nevím co. Teď si babičky usmyslely, že mu to určitě poškodí srdíčko, když má tak vysoké horečky tak často. Může to být pravda, nebo to je zase nějaká pověra z dávných časů?
Uklidněte mě, že to měl někdo taky a nakonec se to srovnalo a nic z toho nebylo.
Děkuji za reakce

dej mu rectodelt cipky do zadecku pokud mas a stridej paralen s nurofen sirupem po 4 hodinách nevim jak je tvůj prcek velkej ale my si othole zazili před mesicem a skoncili jsme az v nemocnici a tohle nam jako jediny zabralo co pisu - 6 dnu mel 40,5 a neslo to dolu pak uz zezačátku se to taky stridali ze jednou jo a pak nic a nasli mu chudokrevnost takze denne ma 5 ml Maltoferu :roll: v tej nemocnici jsme skoncili proto ze zacal bejt apatyckej oci v sloup nereagoval a jen lezel ani pak uz nefnukal takze podezreni aby nemel poskozeny mozeček :pocitac: nervy fest teda no ale zvladli jsme to kazdopadne dneska ma zase 40 tak cekam co z toho bude ale uz vim jak na to kdyztak ;)jinak moc byla ok a v krvi jen ta chudokrevnost a crp bylo 35 a pak 80 :roll:a pak dosta unasin atb :roll:

• Citovat
  • Upravit
26394
3.4.16 21:10

@JayLee Rectodelt už nedělají :zed: Nedávno měli oba kluci laryngitidu, tak jsme si pro něj šli a nic. Sirupy střídáme, bez toho bychom to nedali. Teď už klaslo - Nurofen, koupel a kůže na kůži.
Na horečku jsem zvylá, ale divný je to, že to trvá už 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
3.4.16 21:11
@Billi píše:
@Tarinka dávali mu je na pohotovosti, měl crp 100, tak mu doktorka dala atb, že to vypadá na streptokoka.
Periodické horečky padly taky, protože je jinak má tak 1× do měsíce, ale tohle je už moc.
Moč ještě nedělala. To bude asi další varianta.

Tu boreliozu mu určitě nech vyšetřit, ona se může chovat dost podivně, imunitní systém s ní bojuje, vyhrává, ale pak zas prohraje…to by odpovídalo tomu rostoucímu a klesajícímu crp… jinak u periodickejch horeček, myslím, právě nestoupá crp…tím bych se asi nenechala odbýt

Co ORL? Byli jste někdy? Co uši? Výtěry z nosu a z krku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26394
3.4.16 21:13

@Tarinka u periodických horeček právě crp stoupá hodně nad 100 a pak samo klesne.
Na orl jsme často, měl už 3× zánět středního ucha. Tentokrát dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
3.4.16 21:17
@Billi píše:
@Tarinka u periodických horeček právě crp stoupá hodně nad 100 a pak samo klesne.
Na orl jsme často, měl už 3× zánět středního ucha. Tentokrát dobré.

tak to jsem nevěděla že u toho stoupá crp, měla jsem za to že ne… ale periodický horečky nebývaj tak často, ne? A atb na ně asi taky nezabíraj… nebo aspoň logicky se to jeví jako nesmysl… musí to bejt pro chudáka hrozný, bejt takhle pořád nemocnej

A jak má v plánu teď postupovat vaše doktorka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26394
3.4.16 21:22

@Tarinka to padlo, když byly horečky 1× do měsíce, teď už to je víc než divný. Doktorka už taky neví. Uvidím zítra. Mají přijít ještě další výsledky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
3.4.16 21:26
@Billi píše:
@JayLee Rectodelt už nedělají :zed: Nedávno měli oba kluci laryngitidu, tak jsme si pro něj šli a nic. Sirupy střídáme, bez toho bychom to nedali. Teď už klaslo - Nurofen, koupel a kůže na kůži.
Na horečku jsem zvylá, ale divný je to, že to trvá už 3 týdny.

jj mas pravdu nedelaji :cert: :cert: ale u nas mame lékárnu která si ho dela sama primo v nemocnici taky jsem to nevedela ale sestřičkami dala recept a ja obvolala snad všechny lekarny tady u nas zda nemaj stary zasoby a všude mi rekli ze uz se nedela a nahrada není zadna az v nemocnicni lekarne mi rekli, ze mi ho udelaji ale musí jim to odsouhlasit pediatra tak ji zavolali a ona plne ok takze mam doma zásobu ;) kdyby jsi ho chtěla tak ti dam kontakt na tu lékárnu staci recept a mas ho na pockani ;)

• Citovat
  • Upravit
106
3.4.16 21:27

Urcite chyt moc a nech vyšetřit, u nás taky nemohli na nic přijít a nakonec to byly zanety moc.cest a ledvin a než se na to přišlo ( 3× za sebou), tak ma z toho bobek sníženou funkci ledviny..divim se, ze dr tu moc ještě nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26394
3.4.16 21:31

@JayLee kde je ta lékárna? To by mi dost pomohlo. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama