Vysoké jaterní testy u manžela

Anonymní
19.6.15 18:52

vysoke jaterni testy u manzela

Ahoj holky,
potrebuju radu manzelovi lekar pohmatem zjistil zvetsena jatra poslal ho na krev a ta dopadla blbe pry ma hodne vysoke hodnoty jaternich testu nevim ted ty zkratky ale je to vysoke…jsem uplne vyrizena je mu 43 let skoro nepije 1 x za 14 dni jde na tri pivka jinak nic bojim se rakoviny nebo nadoru nemate nekdo zkusenost…???Rika ze ho nic neboli…nani unaveny a tak belmo zlute nebo nazloutle taky nema doktorka rekla ze mu v pondeli ohmata jak moc je ma zvetsena a podle toho ho posle na sono…jsem hotova…ale je pravda ze rad ji a velke porce docela dost…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5024
19.6.15 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
potrebuju radu manzelovi lekar pohmatem zjistil zvetsena jatra poslal ho na krev a ta dopadla blbe pry ma hodne vysoke hodnoty jaternich testu nevim ted ty zkratky ale je to vysoke…jsem uplne vyrizena je mu 43 let skoro nepije 1 x za 14 dni jde na tri pivka jinak nic bojim se rakoviny nebo nadoru nemate nekdo zkusenost…???Rika ze ho nic neboli…nani unaveny a tak belmo zlute nebo nazloutle taky nema doktorka rekla ze mu v pondeli ohmata jak moc je ma zvetsena a podle toho ho posle na sono…jsem hotova…ale je pravda ze rad ji a velke porce docela dost…

Hele to může být tisíc věcí, já jsem měla hodnoty jateráků zvýšené 10× když jsem měla potíže se žlučníkem. Chtělo by to udělat kompletní internu. Nedělej paniku zatím. Může to být přechodný stav, třeba reakce na nějaký zánět atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58209
19.6.15 19:06

Presne tak, neplas predcasne. Muze je mit ztukovatela nebo nejaky zanet. Pockej na ultrazvuk a dalsi vysetreni :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
19.6.15 19:38

Přidám se k holkám, sama jsem teď plašila a bylo to naprosto zbytečné, kdybych počkala na pořádná vyšetření a nedělala sama závěry doma, měla jsem klid :-D ;-)

A asi půl roku zpět jsem měla pořád špatné výsledky co se ledvin týče, testy několikrát opakované a nakonec taky vše dobře dopadlo a ledviny jsou OK a budu jen jednou ročně sledovaná…

Chápu obavu, ale je to opravdu předčasné :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
19.6.15 20:41

Na podzim tohle zjistili mému synovi a hned se ptali, jestli nepřišel do styku se žloutenkou. No málem jsem se sesypala. 8o Nakonec to nebyla žloutenka, ale mononukleóza. Začalo to nenápadně bolestmi břicha, protože neustávaly, šli jsme na vyšetření a teprve potom přišly další typické znaky mononukleózy - zduřelé uzliny, horečky. Takže bych zvažovala i tuto možnost, je určitě víc pravděpodobná, než hned myslet na nádor. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7336
19.6.15 22:17
t@Anonymní píše:
Ahoj holky,
potrebuju radu manzelovi lekar pohmatem zjistil zvetsena jatra poslal ho na krev a ta dopadla blbe pry ma hodne vysoke hodnoty jaternich testu nevim ted ty zkratky ale je to vysoke…jsem uplne vyrizena je mu 43 let skoro nepije 1 x za 14 dni jde na tri pivka jinak nic bojim se rakoviny nebo nadoru nemate nekdo zkusenost…???Rika ze ho nic neboli…nani unaveny a tak belmo zlute nebo nazloutle taky nema doktorka rekla ze mu v pondeli ohmata jak moc je ma zvetsena a podle toho ho posle na sono…jsem hotova…ale je pravda ze rad ji a velke porce docela dost…

Tak rozhodně to nemusí být nic hrozného, pokud není alkoholik. Doporučuju nějakou jaterní detoxikační kuru a užívat ostropestrec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
20.6.15 04:06

Žloutenka, jiná infekce, chlast, co my víme. Jako neplašil bych, táta to měl taky, vysadil úplně chlast a dobrý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
20.6.15 12:36

Přesně tak, chce to ostropestřec, ale musí se jíst v surovém stavu, odvar je neúčinný. Taky mám dobře odzkoušený CHOLITIP od pana E. V.Havelky, najdeš na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.15 19:02

To muze mit i vice nemoci ty jaterky jo ne jen jatra??to jsem nevedela doktor mu pry nahmatal dva prsty pod zeberni oblouk tak uvidime co rekne sono a doktorka ale to cekani…umru asi

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama