vysoke mnozstvi tekutin u 16 mesicniho prcka

74
23.2.08 16:15

vysoke mnozstvi tekutin u 16 mesicniho prcka

Ahoj, trapi me jedna vec a to je piti meho kluka. Davam mu krome mleka, ktereho vypije za den a noc (450ml) take ovocny caj ci vodu a toho vypije az litr za den. Pije z flasky, ale ne sam, davam mu vzdy ja, kdyz si rekne ci ukaze. Jenze pomalu mi to prijde divne, ze toho tolik stihne vypit a pil by i vice, kdybych ho nebrzdila. Muj starsi pije oproti nemu zase hodne malo, takze nevim, co je normalni. Ale znami me strasi s cukrovkou, kterou mela moje babicka i deda, tak nevim, zda s tim mam jit k doktorce. A jeste neco, malemu se v noci spousti krev z nosu. Neni to pravidelne, ale jen obcas, presto mi to dela starosti. Zajimaji me vase nazory, diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24896
23.2.08 16:22

Ahoj,
můj syn pil a stále pije taky hodně. Nebo nám se to zdá hodně, ale dr. tvrdí, že je to v pořádku.
Už od malička jsme museli kojit každou 1,5hod. Když jsme přestali s kojením, stejně se na pití budil každou 2hou hodinu. Přes den musí mít pořád pití u sebe.

Na tvém místě, bych se zeptala dr.

http://www.mojedite.cz/…e_detail.php?…

Tady je odkaz na takovou tabulku kolik tekutin. Ale mi jsme trošku mimo. Skoro ve třech letech vypije něco přes dva litry.

marťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama