Vysoké PH moči. Plodová voda?

13
11.1.20 11:02

Vysoké PH moči. Plodová voda?

Ahoj,
jsem 17+2tt. Bohužel jsem teď nemocná (suchý a dráždivý kašel a strašlivá bolest v krku). DR mi dala nějaké pastilky na krk, které beru jít cca 5 dní. K tomu mám vysoké PH moči 7. Dočetla jsem se, že takové PH má i plodová voda. Je možné, že je to ona? Nebo je takové PH v normě. Bývám často sama doma, takže se asi pozoruji více než je zdrávo :mrgreen:, na kontrolu jdu začátkem příštího týdne, takže se určitě zeptám i Dr. PH papírky mám z důvodu, že musím kontrolovat bílkovinu v moči a sjeli mi oči i na to PH.
Děkuji za Vaše poznatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
433
11.1.20 11:41

PH moči dost ovlivňuje strava, hodně bílkovin a masa udělá kyselé pH, málo masa a bílkovin, hodně zeleniny a vegetariánská strava udělá zásadité pH. Může to být způsobeno i zánětem močových cest. Pokud si nejste jistá, vemte si porodnickou vložku, noste ji půl den a gynekolog vám může udělat jednoduchý test na zjištění plodové z nálezu na vložce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
11.1.20 11:46

PH papírky používejte vždy ráno, po sprše bez mýdla, jen omýt, vysušit papírovým ubrousek a počůrat papírek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.1.20 14:59

@Beata.xy
Děkuji, s tou vložkou to určitě vyzkouším, jelikož mám takový vodnatý výtok. Tak v úterý uvidím. Snad bude vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
11.1.20 15:18

Tak plodová voda to zcela určitě není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.1.20 16:11

@Mosie tak to je super, mám i vodnatý výtok, ale tak snad to bude k tomu nachlazení. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
11.1.20 16:17

No, tak to máš to vyšší pH i z toho výtoku. Ráno se pořádně osprchuj, vezmi si nějakou čistou sklenku a ještě ve sprcháči zkus tu moč nabrat tak, aby tam nebyla žádná příměs.
Mj., i kdyby ta moč opravdu měla vyšší pH, není to tak hrozné a zcela určitě by se to dalo řešit. Zkus i víc pít a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama