Vysoké tsh v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.1.22 14:35

Vysoke tsh v tehotenstvi

Dobry den, prakticka doktorka mi zjistila, ze mam tsh 4,9 a poslala me na Endokrinologii. Prave sem ve 24tt a zacinam se bat aby bylo miminko zdrave i kdyz na kontrolach vzdy vaha atd. V poradku. Poradi mi nekdo na co se pripravit? Predem dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52
17.1.22 15:20

Udělají sono krku, případně ještě krev a nasadi leky. Jen klid, všechno bude v pořádku. :srdce:
Akorát budeš chodit častěji na krev, já třeba v těhotenství ob 2 měsíce, budeš brát pravidelně léky a budeš více sledována. Ničeho se neboj :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 15:33

@Adela5555 dekuji, prakticka doktorka mi nasadila euthyrox 50 a jednu tabletu denne. Na endo mam kontrolu az 24.1 a sem dost nervozni s cim prijdou kdyz jsem v tak pokrocilem tehotenstvi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
17.1.22 19:55

Právě že buď ráda, že už jsi tak daleko. Bude to v pořádku, zbytečně se nestresuj. Naopak, je dobře, že už se to ví a zahájí se léčba. Pokud to do teď bylo v pořádku, určitě bude i dál. Většinou to dělá problémy v otěhotnění nebo ženy brzy v prvním trimestru potraci. Nestresuj se :srdce:
Já měla hodnotu 300× vyšší, přišly mi na to až po porodu a teď tu mám osmiletého drzého habána :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 20:30

@Adela5555 dobre, kdyz to rikala doktorka a co sem cetla na internetu tak sem se akorat vystresovala. :D :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat