Vysokoškolačky, s kterými se chce manžel rozvést

Anonymní
31.5.18 18:31

vysokoškolačky, s kterými se chce manžel rozvést

Mám takovou zajímavou osobní zkušenost, že z našeho ročníku je už 5 holek rozvedených a z toho 4, u kterých o rozvod žádá manžel. Pak ještě naše sousedka. Tak nevím, jestli to je nějaký standard, že s vysokoškolačkama se nedá žít?? Napište mi, jestli je nás ještě více opouštěných.. u nás je to po 12-letém vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9531
31.5.18 18:34

Rozvodovost je prý 50%, takže asi bude velká pravděpodobnost, že mezi nimi budou i nějaké vysokoškolačky. A ano určitě to potvrzuje fakt že se s nimi nedá žít :roll:. Proto jsem se radši nevdala :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
31.5.18 18:36
@AnastazieB píše:
Rozvodovost je prý 50%, takže asi bude velká pravděpodobnost, že mezi nimi budou i nějaké vysokoškolačky. A ano určitě to potvrzuje fakt že se s nimi nedá žít :roll:. Proto jsem se radši nevdala :mrgreen:.

tak „nevdát se“ je náhodou velmi účinná prevence před případným rozvodem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 18:37

Tím příspěvkem narážím na fakt, že za 75% rozvodů stojí žena, která ten rozvod chce. a zdá se, že u inženýrek je to přesně opačný poměr, jen nevím proč.

• Citovat
  • Nahlásit
26296
31.5.18 18:39
@Anonymní píše:
Tím příspěvkem narážím na fakt, že za 75% rozvodů stojí žena, která ten rozvod chce. a zdá se, že u inženýrek je to přesně opačný poměr, jen nevím proč.

možná proto, že samy jsou schopné a chlap nemá co až zase tak nabídnout? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 18:50

Ja mam inzenyra, manzel byl stredoskolak a byla jsem to ja, kdo podal zadost o rozvod..a taky po 12 letech. prosim anonym, jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
11575
31.5.18 18:50

Tak u nás se rozvod nechystá. Jsme spolu bez pár měsíců 11 let. Ale já jsem jen „megera“. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13952
31.5.18 19:03

S exmanželem jsme oba Ing., o rozvod jsem požádala já. S jeho nebo mým vzděláním to fakt nemělo nic společného. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 19:10
@Anonymní píše:
Tím příspěvkem narážím na fakt, že za 75% rozvodů stojí žena, která ten rozvod chce. a zdá se, že u inženýrek je to přesně opačný poměr, jen nevím proč.

Tak ja bych rekla, ze je to jen pocit, ze Ing je neco „zvláštního“. Nikdy by me nenapadlo rozvod resit skrz titul teda.. Ja jsem zdravotnik a uz na stredni nas ucili, ze inzenyry mame zasadne oslovovat titulem, ze si na tom velmi zakladaji.. A je to tak jak vidim, tento titul s sebou asi vazne prinasi nejake zvlastni pocity. Ani u profesorů jsem se s tim nesetkala..

• Citovat
  • Nahlásit
15058
31.5.18 19:24

Taky si myslím, že všechno je o lidech, nikoli titulech…
Možná kolem sebe zaklatelko vidíš ty spolužačky inženýrky, tak ti to připadá, že jsou opouštěné hlavně ony. Ale myslím, že stejná situace je mezi středoškolačkami i vyucenými…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5848
31.5.18 19:27
@Anonymní píše:
Mám takovou zajímavou osobní zkušenost, že z našeho ročníku je už 5 holek rozvedených a z toho 4, u kterých o rozvod žádá manžel. Pak ještě naše sousedka. Tak nevím, jestli to je nějaký standard, že s vysokoškolačkama se nedá žít?? Napište mi, jestli je nás ještě více opouštěných.. u nás je to po 12-letém vztahu.

Asi podle toho, co máte holky za obor? Že by nějaká gender studia? Psychologie (co tě naučila „vidět“ do chlapů? Pedagogika? :)

Edit: Pls, berte to jako nadsázku, odlehčení depkodiskuze, dík ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 19:38
@Takyjedna píše:
Asi podle toho, co máte holky za obor? Že by nějaká gender studia? Psychologie (co tě naučila „vidět“ do chlapů? Pedagogika? :)Edit: Pls, berte to jako nadsázku, odlehčení depkodiskuze, dík ;)

ekonomky :-)

• Citovat
  • Nahlásit
15097
31.5.18 19:41

Paní inženýrka, auto má z tuzexu, peněz jako šlupek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
salamio
31.5.18 19:43

Vida, místo spojení adminky tu druhou diskusi prostě smazaly. Asi taky VŠ :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1720
31.5.18 19:46
@Anonymní píše:
ekonomky :-)

To mluví za všechno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...