Vysokoškolačky si nerozumí s generální populací.

76
22.4.20 10:29

Vysokoškolačky si nerozumí s generální populací.

Proč si vysokoškolské slečinky(z humanitních oborů) hrají na něco jako: ‚S vysokoškoláky si rozumím víc, jsou prostě jinde.‘ když průměrné IQ studentů je 110-115(A to znamená že zhruba polovina je pod tím průměrem pokud je tato hodnota průměr), tedy o nic vyšší než generální populace? (Ok, vyjímka je v Česku třeba Matfyz a ČVUT, to uznávám).
Nejste o nic inteligentnější než někdo se sš pokud nemáte IQ alespoň nad 120(průměr studentů medicíny).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7476
22.4.20 10:33

Hele podle tvych dosud zalozenych diskuzi tady, ty mas nejaky veliky mindrak, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6164
22.4.20 10:33

Super blábol, to se povedlo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
22.4.20 10:34

:lol: ty máš dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3552
22.4.20 10:34

@Zajimavy no já bych neřekla, že je to o IQ, ale o přehledu, rozhledu a tak, ale už jsem se setkala i s pekarem, co měl nacteno a měl velký přehled, takže se s ním dala vést zajímavá diskuse… To s tim IQ jsi zjistil kde?

Jinak u těch slecinek to může být jen nějaká póza… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9775
22.4.20 10:35

Ze se na vas nejaka vybodla, jelikoz nemate dodelanej ani ucnak co? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
22.4.20 10:36
@vulpes píše:
Super blábol, to se povedlo :palec:

Co je blábol? Dohledej si to na googlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32638
22.4.20 10:37
@Cenarius píše:
Ze se na vas nejaka vybodla, jelikoz nemate dodelanej ani ucnak co? :D

Není to druhý profil Romanose? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25944
22.4.20 10:37

A ty mas kolik chlapce? No, asi na tom neco bude, podle toho, co jsi vyplodil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
22.4.20 10:38

Ten problém je spíš u tebe a ne u nich.
A tvuj příspěvek zní dost ublizene a ještě je z něj cítit dost povýšení.. Takže jestli ti naka slečinka řekla ne tak je dost možné že není problém v ní ale v tobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
22.4.20 10:44

Ženy jsou často submisivní stvoření, ne tak, že by chtěly být mlácené, ale je v nich zakódována potřeba mít ty lepší, chytřejší, ty které je ochrání.

Ač i já jsem dnešní emancipovaná kravka, která si vystačí se svým platem a nemá problém strávit měsíc bez manžela, imponuje mi ten, kdo mě doplní a něco mi dá.

Takže mě více zaujal můj manžel s dvěma VŠ, který se mnou dovede erudovaně debatovat o mé práci, zná věci, které jsou nad mé chápání a rozumí i například autům. Než kluk, který rozuměl pouze těm autům a jinak jsme si neměli co říci, jeho jediné kritérium bylo, aby ženská vydělávala a podělila se s ním o náklady a všeobecný rozhled neměl.

Inteligenci netvoří pouze IQ, ale i EQ a SQ, jakmile to vygooglíš, můžeš se začít rozvíjet ;)

• Citovat
  • Nahlásit
76
22.4.20 10:47
@Katastrofaobecna
@Katastrofaobecna píše: Ženy jsou často submisivní stvoření, ne tak, že by chtěly být mlácené, ale je v nich zakódována potřeba mít ty lepší, chytřejší, ty které je ochrání.

Ač i já jsem dnešní emancipovaná kravka, která si vystačí se svým platem a nemá problém strávit měsíc bez manžela, imponuje mi ten, kdo mě doplní a něco mi dá.

Takže mě více zaujal můj manžel s dvěma VŠ, který se mnou dovede erudovaně debatovat o mé práci, zná věci, které jsou nad mé chápání a rozumí i například autům. Než kluk, který rozuměl pouze těm autům a jinak jsme si neměli co říci, jeho jediné kritérium bylo, aby ženská vydělávala a podělila se s ním o náklady a všeobecný rozhled neměl.

Inteligenci netvoří pouze IQ, ale i EQ a SQ, jakmile to vygooglíš, můžeš se začít rozvíjet ;)

1)EQ neexistuje, inteligenci měří pouze IQ.

1. Je to z Angličtiny, měl jsem tím na mysli normální populace.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1909
22.4.20 10:50
@Zajimavy píše:
Co je blábol? Dohledej si to na googlu.

No blábol to je nehoráznej, ani těch pár řádek jsi nezvládl napsat tak, aby dávaly hlavu a patu a byly založené na skutečnostech.

Třeba:

@Zajimavy píše: …když průměrné IQ studentů je 110-115(A to znamená že zhruba polovina je pod tím průměrem pokud je tato hodnota průměr), tedy o nic vyšší než generální populace?

Co je tohle za blábol? Co má být jeho obsahem? Že studenti maj průměrný IQ 110-115? A to podle tebe neni vyšší než průměr populace, když populace má průměr 90-110, teda průměrná hodnota populace je 100? To je dost markantní rozdíl oproti 110-115. To jsi nějak vynechal, nebo to nevíš, když už o tom vypisuješ? Možná proto se ty slečny dívaj přezíravě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
22.4.20 10:53

Řekla bych, že v současné mladé generaci bude celkem jedno, jestli má někdo SŠ nebo VŠ, protože se na řadu VŠ dostanou ti, kteří by se za nás, kterým je teď kolem 40, neměli šanci dostat. Hlavně na humanitní obory jde dnes kde kdo, náročnost studia není vysoká, je to v podstatě taková SŠ. Takže dnes, kdy se 60 % a více z ročníku hlásí na VŠ a udělá ji, se nedá říct, že by VŠ lidé byli dle výše IQ nějaká elita a bohužel se ani o tom rozhledu nedá už moc mluvit. Mám známé, kteří vyučují na VŠ a říkají to samé, kvalita studentů klesá, učí se toho méně, protože když dnes tolik studentů, tak je tomu třeba výuku přizpůsobit, neboť velká část by studium nezvládla. V 90. letech byla situace jiná, na řadu oboru se dostalo velmi malé procento uchazečů a studium bylo oproti současnosti mnohem náročnější. Titul v budoucnu už nebude hrát roli, dochází k devalvaci vzdělávání. Maturitu má dnes každý, mohou ji vydávat rovnou s rodným listem. Bc. titul je dnes na úrovni maturity. Kdo se chce něco naučit a uplatnit se dobře na trhu práce, tak musí hodně času věnovat samostudii a různým kurzům a praxi mimo školu. Maturitní vysvědčení a známky na VŠ diplomech nikoho zajímat už nebudou. Důležitý bude spíše zájem o obor, který člověk projeví mimo školu, tedy mimoškolní činnost, praxe apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
22.4.20 10:54
@e-Surfařka píše:
Co je tohle za blábol? Co má být jeho obsahem? Že studenti maj průměrný IQ 110-115? A to podle tebe neni vyšší než průměr populace, když populace má průměr 90-110, teda průměrná hodnota populace je 100? To je dost markantní rozdíl oproti 110-115. To jsi nějak vynechal, nebo to nevíš, když už o tom vypisuješ? Možná proto se ty slečny dívaj přezíravě :nevim:

Já to myslel tak že není jisté jestli je to přesně 110 či 115. Každopádně, zhruba polovina je pod tím, pokud je to průměr. Mohu doložit literaturu(v angličtině) že vysokou školu dostudovali i jedinci s IQ 85-90, a jedinci s IQ pod 110 dokončili PHD v oborech jako Matematika, Fyzika, Biologie apod.(STEM zkratka v angličtině)
A i kdyby, tak 5 bodů na v IQ není žádný rozdíl v inteligenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat