Vysoký koberec do dětského pokoje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kv3tink4
Povídálka 46 příspěvků 28.10.18 20:45
Vysoký koberec do dětského pokoje?

Zdravíčko,
prosím vás, jaké jsou nevýhody vysokého vlasu u kusového koberce do dětského pokoje? Může se o koberec zakopávat třeba? Pokud má tloušťku 13 nebo 16 mm? Šlo by o těžší polypropylenový heatset koberec..
moc díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10980 příspěvků 28.10.18 20:47

bude se v tom strašně držet bordel

cverunka
Závislačka 2642 příspěvků 28.10.18 20:54

Máme v něm věcně nasypané korálky, sponky, a pod. a zjistím to obvykle až když něco zahrká ve vysavači, pač jinak to není vidět. :lol: Je to ale docela příjemné, nikdo nezakopava.

ugluk
Hvězda diskuse 43503 příspěvků 28.10.18 20:56

No, když si představím, jakej svinčík se zašlapává do nízkýho koberce… Dítě tam natahalo asi půl pískoviště (po každém příchodu domů zvenku se převléká!), drobky z jídla (které tam nosit nesmí), smetí všeho druhu… Máme teda celoplošný, ale záměrně jsme volili hodně nízký a pod něj tlustěší kobercovou podložku. Takže ve výsledku je to parádně měkké, ale aspoň jakž takž udržovatelné.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 28.10.18 20:57

Nam by vadilo, ze na nej nevyjede roboticky vysavac.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 28.10.18 21:00

Máme ho v obýváku a nikdy víc…do baráčku plánujeme dlažbu a podlahové topení a do pokojíčku přijde tlustá podložka pod koberec a na to klasický koberec jinak to nedocistim :pocitac:

Ornwen
Závislačka 4667 příspěvků 28.10.18 21:03

Ze na nej nevjede robot bych prezila. Ale jak vypada nas kusovy obyvakovy s vyssim vlasem… no, z blizka radsi nekoukat. Vsechny smeticka se tam drzi, deti tam napatlaji jidlo at delas co delas, vycistit to skoro nejde. Dokazou do toho i zamotat ruzne veci, malej z toho i vyrvaval chlupy…
Do detskeho pokoje lino! (My teda mame v celym byte a za me spokojenost nejvetsi. Umyla jsem z nej bez namahy i fixy)

dada85
Kecalka 280 příspěvků 28.10.18 21:04

Luxusní, měkoučký… ale jen na chvilku. Včera jsem ho po roce vyhodila, nedá se pořádně vyčistit a drží se v tom hrozně bordelu.

cverunka
Závislačka 2642 příspěvků 28.10.18 21:10

Holky, tak jako ne na údržbu náročnější, ale nepřijde mi to tak zle a to jsem na úklid docela ras. Proste nestačí vysávat, občas ho klasicky vyklepu nebo ho projedou nastavcem na radiátory, ten ty zapadlé drobky zvládá. Děcka jedí u stolu, nikdo tam nic nemaže. :nevim:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 28.10.18 21:14

@cverunka mě nejvíc vadí asi to že je to za chvíli sešlapané a škaredé…máme ho 8 let ale zaslapny je už tak 7 let a to jsme kupovali jeden z těch dražších

TMana
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 28.10.18 21:17
@Kv3tink4 píše:
Zdravíčko,
prosím vás, jaké jsou nevýhody vysokého vlasu u kusového koberce do dětského pokoje? Může se o koberec zakopávat třeba? Pokud má tloušťku 13 nebo 16 mm? Šlo by o těžší polypropylenový heatset koberec..
moc díky :kytka:

On ten koberec má nějaké výhody? :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 43503 příspěvků 28.10.18 22:22

Moje dítě taky jí u stolu v kuchyni, maluje si u svého stolku, lepí tamtéž, nikdy bych ji tam nenechala jít ve špinavých kalhotech… V reálu to ale do toho koberce prostě natahat dokázala :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 28.10.18 22:29

Huh, v pokojicku mam vysoky husty koberec z novozelandske vlny a po roku vypada stale jeste TOP. Roboticky vysavac mame, nepouzivame, strasne to viri prach. Radsi to kazde 2-3dny prejedu normalnim vysavacem a je jako novy. Dcera mi do nej nic nepatla, jist se ji v kuchyni a do pokojiku s jidlem nebeha.

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 28.10.18 22:34

Ten nas vlasaty je ted momentalne v spajzu a az deti dostanu rozum tak se vytahne. Spatne se udrzuje a cistit ho muzes jen cistirni.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 29.10.18 06:35

@Kv3tink4 Bude se v tom drzet bordel. Asi nikdy neuhlidas, aby ti dite nezmizelo s nejakym poslednin soustem v pokojicku a jak na potvoru to nezkoncilo na koberci. To same ruzne plasteliny, fixy, koralky. U babicky deti o kobrece zakopavaly, kobercovka pomohla jen na chvili, nez se urvala. Proste detske sibovani beden s hrackama a zidli to neustalo.
Deti do jednoho roka mi taky ruzne po byte ublinkavali barevne prikrmy.
My mame v pokojicku podlahove vytapeni a zatezove lino v dekoru dreva a jsme moc spokojeni.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >