Vysoký kočárek s velkou korbou

Anonymní
1.6.18 12:43

Vysoký kočárek s velkou korbou

Ahoj, prosím o radu ohledně kočárku. Mám specifické požadavky, protože budu pracovat jako pěstounka na přechodnou dobu (už jsme v poslední fázi, tedy sháním výbavu). A proto mám trochu jiné požadavky na kočárek, než bych měla, kupovat ho pro své dítě. Potřebuju opravdu vysoký kočárek s vysoko postavenou a prostornou korbičkou (nechci se už ve svém věku příliš sklánět do nízkého kočárku). Záleží mi více na korbě, než na sporťáku. Přesto sháníme kombinaci, protože můžeme dostat i starší dítě, nejenom miminko. Každopádně máme doma už Valco Snap, takže sporťák z trojkombinace spíše využijeme do terénu nebo tak. Hlavně tedy mi záleží na té vysoko položené korbě, aby byla opravdu prostorná, aby byl odpružený (dobře) a aby byla terénní kolečka s aretací a velký dobře přístupný koš. Také to skládání do auta, aby bylo snadné a cenově ne nějaká přehnaná pálka - spíše se dívám na levnější kombinace. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6168
1.6.18 12:47

Patron má prostornou korbu a na vysoké polozeni stačí nástavec. Jsou to české kočárky, mrkněte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
1.6.18 12:50

Já bych poradila Firkon Flipper. Měla jsem ho vybraný z internetu, ale když jsem ho viděla naživo, byl skoro větší než já :) Opravdu vysoký, prý si ho kupují vysocí rodiče. Korba velká, je stejný jako u Balance, který jsme nakonec měli, a tam jsem třeba staršího vozila do 11 měsíců. Odpružený, nafukovací kola, přední otočné s aretací. Já jsem měla ten Balance, což je v podstatě to stejný ale nižší, a byla jsem spokojená. S korbou víc než se sporťákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
1.6.18 12:55

Mám doma Dorjan Prestige Butterfly kupovaný v roce 2014. Měla jsem na kočárek určité požadavky a tato značka to vše splňovala. Trochu jsem se lekla, že to jsou Poláci, ale nelituji. Má dost prostornou korbu - syn se tam ještě v roce vozí (má 78 cm) a ještě by se vozil, ale už mi tam začíná klečet, takže půjde do sporťáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6721
1.6.18 12:58

Noordi Fjordi - vysoky podvozek, korba cca 80 cm ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
1.6.18 13:00

Ano, také máme Noordi Fjordi a jsme s ním moc spokojeni!!! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
1.6.18 13:06

Já mám Inglesinu a jsem nesmírně spokojená. Je to vysoký a prostorný houpací kočárek, dobře se skládá, má velký koš a projede jakýkoliv terén. Nemá ale otáčecí přední kolečka. Mně to nevadí, chtěla jsem kočár s nafukovacími koly. Navíc opravdu vydrží, já jsem ho koupila za hezký peníz z druhé ruky a vypadá jako nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 13:08

@svatecnice Děkuji. A jak to funguje? To si řeknu v obchodě, že chci k tomu nějaké nástavce? Já vůbec nevím - nikdy jsem o těch kočárcích neslyšela :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 13:09

@chaela Děkuji - zkusím se podívat naživo. Z internetu to nepoznám - ale cenově mi přijde dostupný a takhle od pohledu je fajn. Určitě se na to podívám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 13:10

@Pocahonta Děkuji, ale ten mi právě nepřijde moc vysoký. Viděla jsem ho naživo a přišla mi ta korbička celkem nízko. Nebo nevím, jestli se to nemění s novějšími verzemi - viděla jsem ho už před 2 lety.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 13:11

@KatMull Aha, děkuji. Zkusím se podívat - neviděla jsem ho v obchodě. Dívala jsem se na Baby design Husky, ale tam mi přišla malinká ta korbička. Tedy zkusím juknout na tento.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 13:12

@Pajusinka Děkuji za tip - právě ten jsme měli pro naše děti :lol: Je to super kočárek. Ale teď mám trochu jiné požadavky - a otočná kolečka jsou podmínkou.

• Citovat
  • Nahlásit
2999
1.6.18 13:17

Barletta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
1.6.18 13:26

Mame Zippy Pia, je opravdu vysoky, na me bohuzel az moc a prostorny, korba 86cm, tenkrat to byl nejvetsi kocar na trhu. Nevim, jak je to ted s novou verzi. Mame rok 2015.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
1.6.18 13:35
@Anonymní píše:
@Pocahonta Děkuji, ale ten mi právě nepřijde moc vysoký. Viděla jsem ho naživo a přišla mi ta korbička celkem nízko. Nebo nevím, jestli se to nemění s novějšími verzemi - viděla jsem ho už před 2 lety.

Nevím, jak jste vysocí, ale s manželem máme cca 175 cm a nikdy jsem si já ani on nestěžovali… Ale je pravda, že zatím jsme měli relativně hodná miminka, takže dítě jsem dala do korby a pak jsem ho doma vyndala (nepotřebovalo, abych se k němu pořád skláněla).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama