Vysoký krevní tlak v šestinedělí?

224
25.1.21 18:59

Vysoký krevní tlak v šestinedělí?

Dobrý den všem.
Mate někdo zkušenost s vysokým tlakem po porodu? Já měla vždy nízký, v tehotenstvi v poradne také, před porodem mě kvůli vysokému tlaku (hlavně spodnímu) už hospitalizovali s vyvolavali porod (preindukce) dostávala jsem Dopegyt, nyní jsem 14dni po porodu a stále mám hodně vysoký tlak. Měl to někdo také tak? Prožila jsem teď od Vánoc velké stresy, v porodnici samozrejme a nyní velké nevyspani z miminka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1525
25.1.21 19:09

4 měsíce po porodu to pořád není cajk a pořád ještě mám prášky. Vydrž. Kamarádka se jich zbavila po 3 měsících, já mám dojem, že se to pomalu lepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
25.1.21 19:10

Ano, měla jsem to podobně, brala jsem Dopegyt a Vasocardin, byla na kvůli tomu i na interním vyšetření, to bylo v normě, během šestinedělí jsem pod dohledem lékaře začala vysazovat léky, po šestinedělí vše v pořádku. Nyní mám už zase nízký tlak jako dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
25.1.21 21:36

@elibro :
To zní pozitivně :*
Někdy mi tlakoměr ukáže opravdu silene hodnoty…ale je to pak už asi i psychicky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
25.1.21 21:38

@Pimperelle :
A kolik jsi brala Dopegytu? :think:
Já mám půl ráno a půl večer…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
25.1.21 21:41

@ashanthe

Jeden lék jsem brala 1-1-1 a druhý 1-0-1, ale takhle z hlavy nevím, který jak, je to už pár let. Musela bych se kouknout do lékařské zprávy. Mně to přišlo jako koňská dávka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat