Vysoký tlak po tehotenstvi

Anonymní
11.10.19 18:11

Vysoký tlak po tehotenstvi

Ahoj holky..už jsem zoufalá bojují s tlakem. Na tlak jsem se léčila už před tehotenstvim, v době těhotenství mě hlídali a bylo to lepší jak teď po těhotenství. Mám na lécích furt tlak 150/110 už jsem z toho fakt špatná..mám strach aby jsem nedostala třeba infarkt. Je mě 27 let a fakt už nevím. Máte někdo zkušenost s takovým tlakem. Bohužel pri kojení nemůžu pořádně léky takže už jsme zkusili 3 protože mě bylo špatně. Dnes nové a opět zle.. tlak 150/95 ale tep 136 v klidu na gauči:-/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17261
11.10.19 18:54

Jo taky mám vysoký tlak, ale nekojila jsem takže nasadili léky ale i tak to rozhodně nezabralo hned, jaký léky ti zkoušeli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 18:55

Léčím se s vysokým tlakem už 15 let.
V těhotenství mi upravili léky, stejně jsem se nevyhla preeeklampsii…
Po porodu znovu vysoký.
Po poradě s lékařem jsem přestala kojit a nasadila mi pořádné léky.
Někdy to trvá, než se najde ten, který „sedne“.
Musíš být zdravá pro své dítě.
Samozřejmá je úprava stravy a životního stylu, jen léky nejsou samospasitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.10.19 18:59
@Anonymní píše:
Léčím se s vysokým tlakem už 15 let.
V těhotenství mi upravili léky, stejně jsem se nevyhla preeeklampsii…
Po porodu znovu vysoký.
Po poradě s lékařem jsem přestala kojit a nasadila mi pořádné léky.
Někdy to trvá, než se najde ten, který „sedne“.
Musíš být zdravá pro své dítě.
Samozřejmá je úprava stravy a životního stylu, jen léky nejsou samospasitelné.

No právě že kojení se vzdát nechci:(.. jinak můj životní styl není nijak špatný měla jsem 74kg teď je to horší mám přes 80 a jim jídla co vařím doma což není nic hrozného. Maso s bramborami, rýží zhubnout se teď nesnažim prý se to nijak extra nemá když se koji ale spíš se bojím že mě klepne:( teď mi je 4dny špatně takže jím i málo není mě fakt dobře a chuť na jídlo nijak nemám:( já doufala že se to právě dá po porodu třeba úplně do normalu a je to horší a horší :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.10.19 19:02

@ka2ka no měla jsem dopegytu 4×2prasky denne+ půlku vasocardin ráno a půlku večer. Teď jsem měla na 3 dny enap 3×1 a k tomu ten vasocardin..nespavost, bylo mi na zvracení, místní hlavy a migrena..dnes mi dal jiné jen 1× denně a vosocardin opět zle úplně mi bylo horko tlak nižší ale zase vyskočil tep asi 4 hodiny hrůza jsme seděla a viděla jak mě mlátí srdce

• Nahlásit
  • Citovat
17261
11.10.19 19:05

Na vasocardin jsem měla reakci jak prase, co zkusit betaloc? mám ho místo vasocardinu a dobrý, mám pocit že se může i při kojení, ale jistá si nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17261
11.10.19 19:07

Jinak nech si vyšetřit štítnou taky způsobuje bušení srdce a vysoký tep a tlak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 19:11

@ka2ka tu mám prý ok jen mám zhoršené jaterni testy ale to mám taky od konce tehu.. vasocardin mám dlouho ten to nebude..dopegytu a vasocardin nic teď co mám ty jiné léky místo dopegytu. S ním mě nebylo špatné ale tlak furt vysoký nato kolik jsem jich brala

• Nahlásit
  • Citovat
17261
11.10.19 19:23
@Anonymní píše:
@ka2ka tu mám prý ok jen mám zhoršené jaterni testy ale to mám taky od konce tehu.. vasocardin mám dlouho ten to nebude..dopegytu a vasocardin nic teď co mám ty jiné léky místo dopegytu. S ním mě nebylo špatné ale tlak furt vysoký nato kolik jsem jich brala

asi bych přestala kojit a nechala bych si nasadit pořádný léky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 19:34

@ka2ka to právě nechci:( chci vydržet aspoň do roka máme skoro 5 měsíců už:( doktor říkal že zatím vyzkoušíme co mužem a uvidíme no

• Nahlásit
  • Citovat
774
11.10.19 19:38

Mne vylitl ten spodni (kolem 105) na konci těhotenství a pak se drzel vysoko jeste 3m po porodu. Kojila jsem. A uzivala neco na D. Uz nevim :D drzelo se to kolem 90. Drzim pěsti, at klesne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 19:39

@ka2ka teď mám zase 174/115:( já nevím zda musím třeba chvilku počkat než mě začnou působit třeba až do týdne

• Nahlásit
  • Citovat
774
11.10.19 19:40

Jo ten dopegyt jsem brala.. Jinak kojit neprestavej, i v dopegytu je psano, ze se nesmi kojit a dali mi ho a potvrdili mi 3 doktori, ze to mimcu nic neudela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 19:40

@kamcaKr dopegyt? Ten jsem brala a prostě nezabírá měla jsem furt tlak spodní 95-110 jenže teď co změnili léky je to i horší

• Nahlásit
  • Citovat
1312
11.10.19 19:43

Co vím tak by měla snižovat tlak i chlorella od Green ways.. Ta je nej. Ze se po ní lidem upravuje pomalu celé tělo, a může snižovat tlak. Jen by bylo dobré začít ji jist po malých dávkách aby si tělo pomalu zvykalo. Já taky začala při kojení, syn měl asi pět nebo sest měsíců, měl ekzém a tak jsem chtěla vyčistit tělo a střeva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama