Vysoký tlak u Dr. a doma dobrý?

Anonymní
25.3.20 16:38

Vysoký tlak u Dr. A doma dobrý?

Ahoj, jsem těhotná a u lekare mam vzdy tlak kolem 140/90, jednou i víc a beru 2× denně Dopegyt. Doma mám tlak vzdy dobrý, sice to první číslo mám někdy i přes 140, ale druhou hodnotu nemám vyšší než 75. Mám nový tlakomer, nějaký za 500 Kc. Máte někdo zkušenost s tím, že máte doma tlak ok a u lékaře vyskočí? Jsem dost při těle, ale mimo těhotenství nemám problém s tlakem. Holtera mi neudělají, mají jen úzké manžety a ja mam hroší ruku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.3.20 16:44

Já to tak mám běžně. U dr tlak vysoký. Doma sem měla i holtra a tlak super. Mám syndrom bílého pláště.

• Nahlásit
  • Citovat
11652
25.3.20 16:45

Mam o tak od mala. Syndrom bílého pláště

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 16:46
@Anonymní píše:
Já to tak mám běžně. U dr tlak vysoký. Doma sem měla i holtra a tlak super. Mám syndrom bílého pláště.

A máš pocit, ze se bojis? Ja totiž nejsem nejaky stresar a rada chodim k doktorovi, nepripada mi ze se bojim

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 16:48
@Anonymní píše:
A máš pocit, ze se bojis? Ja totiž nejsem nejaky stresar a rada chodim k doktorovi, nepripada mi ze se bojim

Nepřipadá mi, že mám strach. Spíš je to podvědomí reakce na to prostředí. To se nedá ovlivnit.

• Nahlásit
  • Citovat
6271
25.3.20 17:21

Taky myslim reakce na prostredi. Pritel to taky tak ma. A to nema z doktoru vedomej strach ani nahodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18863
25.3.20 17:30

Vezmi si tlakoměr k mudr a změř se i tam at víš jestli ti měří dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
709
25.3.20 17:59

Měla jsem to tak taky, taky syndrom bílého pláště. Návštěva doktora mě vystresuje tak, že mě tlak vždy automaticky vyletí. Naštěstí jsem měla rozumnou doktorku, tak jsem dostala jen instrukce, že kdyby tlak doma vyletěl na 140/90, tak okamžitě do nemocnice. Jen pro odlehčení - sestra je doktorka a syndrom bílého pláště má taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama