Vyspal se s mou dcerou

Anonymní
25.1.21 15:49

Vyspal se s mou dcerou

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jistě pochopíte
Mám 16ti letou pubertální holku, ona se bohužel zamilovala do mého kolegy(22), který stále studuje. Já si myslela, že jim vztah dlouho nevydrží, ale už jsou spolu měsíc a, když jsem přišla z práce našla jsem doma vzkaz že s ním šla ven. Když jsem šla okolo jejího pokoje cítila jsem trochu zápach tak jsem tam zašla s tím, že ji tam otevřu okno. Jak jsem šla okolo koše všimla jsem si krabičky od těhotenského testu, ale uvnitř krabičky nebyl tak jsem prohledala celý koš a naštěstí negativní. Holky já jsem měla za to že je to rozumná holka. Jak se mám vypořádat s tím že už není panna?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19142
25.1.21 15:52

Hlavně jí zařiď antikoncepci a kolegu pověs za koule do průvanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15536
25.1.21 15:54

1. přestaň šmejdit v pokoji své dcery.

2. je už skoro dospělá, bude si dělat věci po svém. S tím se musíš smířit. Do jejího sexuálního života ti nic není. Jestli ti něco bude a nebo nebude chtít říkat, je čistě její věc.
Klidně už může být sexuálně aktivní daleko delší dobu a nejen s kolegou. Vztah středoškolačky a vysokoškoláka není nic divného. Ve skutečnosti je pro rodiče jednodušší když to není nějaké sedmináctileté ucho sbírající zářezy o kerém bys nic nevěděla.

3. čím víc ji budeš nakazovat, poučovat, moralizovat a podobně, tím méně ti bude věřit a tím nižší je pravděpodobnost že za tebou přijde až bude potřeba.

Je to těžké se něčím takovým smířit, ale teď už stejně žáné výchovné zásahy nebudou fungovat. Teď jen uvidíš, jak se ti zúročí roky výchovy dokud to šlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
25.1.21 16:01

Proboha nehrab ji ve věcech, je dost stará a je to její věc. Taky muze byt jenom vydesena, jako zakladatelka nedávné diskuze tady, co se boji, ze je v tom i přes HA a probíhající ms. Radši si s ni promluv o antikoncepci, místo hrabání v koši. Už to není malá holka no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
25.1.21 16:01
@Ou píše:
1. přestaň šmejdit v pokoji své dcery.

2. je už skoro dospělá, bude si dělat věci po svém. S tím se musíš smířit. Do jejího sexuálního života ti nic není. Jestli ti něco bude a nebo nebude chtít říkat, je čistě její věc.
Klidně už může být sexuálně aktivní daleko delší dobu a nejen s kolegou. Vztah středoškolačky a vysokoškoláka není nic divného. Ve skutečnosti je pro rodiče jednodušší když to není nějaké sedmináctileté ucho sbírající zářezy o kerém bys nic nevěděla.

3. čím víc ji budeš nakazovat, poučovat, moralizovat a podobně, tím méně ti bude věřit a tím nižší je pravděpodobnost že za tebou přijde až bude potřeba.

Je to těžké se něčím takovým smířit, ale teď už stejně žáné výchovné zásahy nebudou fungovat. Teď jen uvidíš, jak se ti zúročí roky výchovy dokud to šlo.

V 16ti letech už je skoro dospělá a matka ji nemá řešit? Ok, tak to je super rada… Tak snad se jen pomodlit, aby neotěhotněla, ne? S hlavou v písku… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
25.1.21 16:02

@Ou Tak tady střílíš tvrdě vedle. V 16 letech holka dospělá opravdu není!!! Ani podle zákona, ani jinak. Možná je vyspělá fyzicky, ale rozhodně ne mentálně. A matce do jejího sexuálního života je docela hodně, protože za ni nese ještě 2 roky zodpovědnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
25.1.21 16:05
@divine woman píše:
@Ou Tak tady střílíš tvrdě vedle. V 16 letech holka dospělá opravdu není!!! Ani podle zákona, ani jinak. Možná je vyspělá fyzicky, ale rozhodně ne mentálně. A matce do jejího sexuálního života je docela hodně, protože za ni nese ještě 2 roky zodpovědnost.

Ale jejímu sexuálnímu životu nijak nezabrání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15365
25.1.21 16:06

Resila bych se ni tema ochrany před těhotenstvím a chorobami. To ze uz neki panna neni v tom věku až tak neobvyklé. No ale jinak, vztah jim zakázat nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
25.1.21 16:08

Ty jo, já bych to taky řešila, rada, že je skoro dospělá a nemáš do toho zasahovat, zní fajn, ale až bude holka těhotná, první kdo to bude řešit, tak je matka. Bych tomu raději předešla. Promluv s ní o antikoncepci a podpor ji. Jinak vztah s tím klukem mi přijde ok, věkovej rozdíl v pohodě. A třeba s ním ani sex neměla, je zas spoustu holek co se boji, že jsou v tom, sotva na ni kluk sáhne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
25.1.21 16:09

Jako počkat, počkat…v 16 je dospělá a matka se nemá starat?! To si děláte srandu, že? To píšou určitě mladé matky 20+ a nebo matky s miminkem. Protože v 16 opravdu dospělá není a naopak, je žádoucí aby se matka starala…zakl. udělala si dobře, že si dceři prohlédla pokoj…promluv s ní o vhodné antikoncepci, případně s ní na gyndu zajdi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
25.1.21 16:10

@divine woman no nevim, urcite by o tom spolu mely otevrene mluvit, ale opravdu ji do jejiho sexualniho zivota nic neni… a takovy ty kecy “do 18 jsi pod mou strechou, tak nemuzes nic bez myho svoleni” mi prijdou sileny…
pokud jsou rozumne, promluvi si o tom, vyresi antikoncepci apod. a tim to hasne, ne?

jezis jak ja jsem vdecna za osvicenou mamku, ktera mi byla velkou oporou, kdyz jsem zacala sexualne zit (a praskl nam kondom - no fakt, prvni strejchnuti a hned tohle :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
25.1.21 16:12

V klidu si s ni sedni, prodiskutuj s ni sexuální život, domluv se sní na nějaké antikoncepci. Hlavně ji hned nepoučuj a nehaž moudra. 16 letá holka si stejně bude už dělat co chce. V tomhle věku už ji nevychováš, hlavně já v 16 dělala schválně úplný opak toho co po mne chtěli rodiče.
Vzpomeň si na sebe když ti bylo 16. Můžeš jen doufat, že si dceru vychovala k zodpovědnosti a modlit se :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
25.1.21 16:12
@Darkandeep píše:

Jistě, to jsou ale 2 rozdílné věci. Kdyby byla dcera zvyklá s matkou mluvit otevřeně, tak s ní probere antikoncepci a matka nebude omdlívat nad testem. Ale v 16 prostě dospělá není. To ať si nikdo nenamlouvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
25.1.21 16:13

@lalouch Neživíš, tak nepřepínej! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
25.1.21 16:14
@Darkandeep píše:

Sexuálnímu životu šestnáctileté jde zabránit dost snadno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat