Vyspala jsem se s kamarádem svého EX

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 19:01
Vyspala jsem se s kamarádem svého EX

Ahoj, před rokem jsem se z vlastní blbosti rozešla s nejúžasnějším klukem, kterého jsem kdy měla. Dělal pro mě absolutně všechno, choval se božsky ve společnosti a byl to krásný chlap. Mnoho kamarádek mi ho závidělo. Já bohužel měla pocit, že si musím užít poslední rok školy, tak jsem se s nim rozešla. Svému EX jsem řekla, že si ještě chci užit a že si dáme pauzu. On mi na to tenkrát řekl, že to nechápe. Ať neblbnu. Pokud na tom trvám, tak prý radši konec. Měsíc mi jeste psal a občas jsme se viděli. Pak mě viděl jednou na diskotéce, jak se líbam s jiným. Zablokoval si mě na všech sociálních sítích, přestal mi brát telefony a snažil se mi vyhýbat. No, každopádně během toho roku jsem se vyspala asi trema klukama a měla dva kratší vztahy. Zjistila jsem, že jsem byla strašně, strašně hloupá…
Před týdnem jsem potkala svého ex na jedné akci. Chvíli jsem si povídali a ja se před nim rozbrecela. Rekla jsem mu, jak jsem byla hloupá. On mi řekl, ať nehraju divadlo. Ze jsem mu strašně ublížila a pak odešel pryč z akce. Byl tam s kamarádem. Já se opila a šla za nim. Stěžovala jsem si mu… Brecela a skončila u nej v posteli.. vyspala jsem se s nim…
Ráno mi přišla zprava od mého ex, ze se omlouvá za včerejšek, ze to přehnal. A jestli s nim nechci někam vyrazit. Ze by sel.
Já teď nevím, co mám dělat. Bojím se, ze mu to jeho “kamarád” řekne a já ztratím poslední šanci… Mám mu to říct sama? Nebo co mám dělat?

Reakce:
Halamka
Závislačka 4145 příspěvků 22.08.19 19:04

Dospej

pikola
Generální žvanilka 22051 příspěvků 22.08.19 19:06

A pak se zase někde opiješ a ujedou ti zase nohy? No a nezapomeň to ještě hned ztepla to na sebe nabonzovat :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 19:07
@Halamka píše:
Dospej

Myslím, že za ten rok jsem dospěla. Vím, co chci. Ale potrebuju vyřešit tuhle situaci…

sediza
Závislačka 2808 příspěvků 22.08.19 19:07

Tak presně takhle si predstavuju lehkou děvu. Pak už jenom opravdu tu, co to dělá pro peníze. Prosím už ho nekontaktuj, ať si najde někoho slušnýho…

zu.syk
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 22.08.19 19:17
@Anonymní píše:
Myslím, že za ten rok jsem dospěla. Vím, co chci. Ale potrebuju vyřešit tuhle situaci…

Tvoje akce před týdnem je toho jistě důkazem :roll:

mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.08.19 19:18
@Anonymní píše:
Ahoj, před rokem jsem se z vlastní blbosti rozešla s nejúžasnějším klukem, kterého jsem kdy měla. Dělal pro mě absolutně všechno, choval se božsky ve společnosti a byl to krásný chlap. Mnoho kamarádek mi ho závidělo. Já bohužel měla pocit, že si musím užít poslední rok školy, tak jsem se s nim rozešla. Svému EX jsem řekla, že si ještě chci užit a že si dáme pauzu. On mi na to tenkrát řekl, že to nechápe. Ať neblbnu. Pokud na tom trvám, tak prý radši konec. Měsíc mi jeste psal a občas jsme se viděli. Pak mě viděl jednou na diskotéce, jak se líbam s jiným. Zablokoval si mě na všech sociálních sítích, přestal mi brát telefony a snažil se mi vyhýbat. No, každopádně během toho roku jsem se vyspala asi trema klukama a měla dva kratší vztahy. Zjistila jsem, že jsem byla strašně, strašně hloupá…
Před týdnem jsem potkala svého ex na jedné akci. Chvíli jsem si povídali a ja se před nim rozbrecela. Rekla jsem mu, jak jsem byla hloupá. On mi řekl, ať nehraju divadlo. Ze jsem mu strašně ublížila a pak odešel pryč z akce. Byl tam s kamarádem. Já se opila a šla za nim. Stěžovala jsem si mu… Brecela a skončila u nej v posteli.. vyspala jsem se s nim…
Ráno mi přišla zprava od mého ex, ze se omlouvá za včerejšek, ze to přehnal. A jestli s nim nechci někam vyrazit. Ze by sel.
Já teď nevím, co mám dělat. Bojím se, ze mu to jeho “kamarád” řekne a já ztratím poslední šanci… Mám mu to říct sama? Nebo co mám dělat?

Já ti povím co máš dělat, neroztahovat nohy hned někomu jinýmu, čekáš tady co, že tě budem litovat. Začni přemýšlet, ale hlavou.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 22.08.19 19:21

Jinak si můžeš podat ruku se tou máňou z diskuze https://www.emimino.cz/…anem-362814/
Ačkoli, sama se sebou se ruka blbě podává, víď, trolle? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 19:22
@zu.syk píše:
Jinak si můžeš podat ruku se tou máňou z diskuze https://www.emimino.cz/…anem-362814/
Ačkoli, sama se sebou se ruka blbě podává, víď, trolle? :mrgreen:

Ježíš… to fakt ne… tohle real :( bohužel… já byla zoufalá a naštvaná, ze mě nechal…

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 22.08.19 19:27
@Anonymní píše:

Ha ha ha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 19:41

Naivně jsem doufala, že mi někdo pořadí, jak získat zpět jediného kluka, který si mě vážil a byl na mě hodnej.
Tak dík za nic.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 22.08.19 20:02
@Anonymní píše:
Naivně jsem doufala, že mi někdo pořadí, jak získat zpět jediného kluka, který si mě vážil a byl na mě hodnej.
Tak dík za nic.

No my poradime radsi jemu, aby se takove roznozce radsi vyhnul obloukem. Takovy kluk nepotrebuje slapku co roztahuje nohy na dobre slovo.

Lioness34
Závislačka 2956 příspěvků 22.08.19 20:09
@Anonymní píše:
Tak dík za nic.

Tak holka, to sis proste pos…

Mart81
Kelišová 5918 příspěvků 22.08.19 20:41
@Anonymní píše:
Tak dík za nic.

Ublížila jste mu z hlouposti a rozmaru před rokem. Kdo ví, jak dlouho se z toho dostával.

Teď jste si ověřila, že stále ještě na dlouhodobý vztah nemáte. Je fuk, že jste byla zoufalá nebo nešťastná - pokud se jako reakci opijete a vyspíte se zrovna s jeho kamarádem, jste nedospělá a potřebujete víc času. Sama sebe si nevážíte a tak vám to jen těžko může fungovat s někým, kdo je připravený si vás vážit. Dejte si víc času sama na sebe, pracujte na sobě, nespěte s každým, i když si vás neváží. A s ním to zkuste až po čase, až si sebe budete vážit.

Když už, tak to na něj aspoň nehrajte se slzičkami a pláčem, jak jste byla hloupá - to jste totiž pořád očividně. Klidně s ním jděte, ale jako kamarádka. Cestu k rychlé obnově vztahu jste si zavřela, když to teď zkusíte, vymstí se vám to. Vaším kapitálem je totiž to, že jste mu ani tehdy nebyla nevěrná (nebo se na to nepřišlo). Nejprve jste se rozešla, pak si začala s jinými. Zranilo ho to, ale bylo to pořád fér jednání a nemusel k vám ztratit úctu. Když s ním teď začnete, zamlčíte úlet s kamarádem a pak se to provalí, může to brát jako podvod - a tím si k němu zavřete cestu definitivně.

Postupně s ním urovnejte vztahy, ale dávejte najevo, že spolu ještě nechodíte a dokud spolu nechodíte, randíte a spíte s kým chcete. Ale že až si s někým začnete opět, jste připravena vzít to vážně a být věrná.

Aby až se to provalí (a to provalí), bylo to v souladu s vaším celkovým chováním. Mezi vaším úletem s jeho kamarádem a tím, že si třeba zase dáte pusu nebo to půjde brát, že spolu chodíte, by měla uplynout bezpečná doba - nevím jak dlouho týden, dva, měsíc. Sama mu to říkat nemusíte (nejste s ním, takže k němu nemáte tu povinnost), ale ani kolem toho nemáte důvod dělat tajnosti. Když na to přijde řeč, tak ano, byla to chyba se s někým vyspat takhle rychle, ale je to vaše věc - jste sólo.

První krok nechte na něm, buďte jen taková, do jaké se kdysi zamiloval (v lepší verzi, ideálně). Pokud k vám stále chová city, časem krok k vám udělá. Kdo ví, třeba se to nakonec podaří a vy už budete moudřejší. :kytka:

Jen mu přestaňte souložit kamarády, rodinu a vůbec všechny lidi jemu blízké! ;)

Váš příspěvek
Reklama