Vyspala jsem se s mamky bývalým

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 23:12
Vyspala jsem se s mamky bývalým

Zdravím, včera jsem potkala mamky bývalého přítele. Když spolu s mamkou byli tak jsme si dost rozuměli, tak jsme spolu zašli na skleničku. No těch skleniček nakonec bylo docela dost a já skončila u něj v posteli :oops: Cítím se vůči mamce blbě, ikdyž už spolu víc jak rok nejsou. Na druhou stranu to bylo moc fajn a on mi hned ráno co jsem od něj odešla píše. Pozval mě na rande, ale já nevím jestli mám jít. Je to vážně tak blbý, když už spolu nechodí a mamka má někoho jiného?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 22.04.19 23:16

Ty kks 8o polož si jinou otázku. Jak by ti bylo kdyby mamka chodila s tvým ex? :nevim: bylo by to blbý?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 22.04.19 23:32

:lol: tobe nevadi, ze jeho vilik byl v mamine vagine a ted ve tvoji? :poblion:

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 22.04.19 23:48
@Anonymní píše:
Zdravím, včera jsem potkala mamky bývalého přítele. Když spolu s mamkou byli tak jsme si dost rozuměli, tak jsme spolu zašli na skleničku. No těch skleniček nakonec bylo docela dost a já skončila u něj v posteli :oops: Cítím se vůči mamce blbě, ikdyž už spolu víc jak rok nejsou. Na druhou stranu to bylo moc fajn a on mi hned ráno co jsem od něj odešla píše. Pozval mě na rande, ale já nevím jestli mám jít. Je to vážně tak blbý, když už spolu nechodí a mamka má někoho jiného?

Jo, je. Ale už se stalo. Jestli se po alkoholu neovladáš, nepij :roll:

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 22.04.19 23:50
@Renca8 píše: :lol: tobe nevadi, ze jeho vilik byl v mamine vagine a ted ve tvoji? :poblion:

Ten jeho vilík byl asi v hodně vaginách, kdyz ojede i dceru bejvalky :poblion:

Uživatel je onlineJogrr
Závislačka 4808 příspěvků 22.04.19 23:51
@Renca8 píše: :lol: tobe nevadi, ze jeho vilik byl v mamine vagine a ted ve tvoji? :poblion:

Vsak co, ona tam byla jako plod taky :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 23:53
@Russet píše:
Jo, je. Ale už se stalo. Jestli se po alkoholu neovladáš, nepij :roll:

Když já bych s ním docela na to rande šla.

sarah1618
Kecalka 269 příspěvků 22.04.19 23:53

No hlavne on je asi charakter, ja bych si o nej ani kolo neoprela, ze mu neni vubec hloupe zvat na rande holku o million let mladsi nez on sam.. a ty mu jeste nadsene hupnes do postele po par sklenickach.. bravo

LaPaloma
Závislačka 2783 příspěvků 22.04.19 23:55

Jsi na starý chlapy? Máš ráda second hand, nejlépe paběrky po členech rodiny? Nevšímají si tě jiní muži? Třikrát ano, udělala jsi dobře a užila jsi si ASPOŇ NĚCO. Třeba už nikdy nikoho nebudeš mít a tenhle je tvůj poslední chlap na světě. Tuhle nezkrotnou chuť na muže nebo ex-muže kamarádek, teď už i matek, neumím pochopit. Tak abys jednou neslyšela, hele máma mi to dělala takhle a to bylo lepší.

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 22.04.19 23:55
@Anonymní píše:
Když já bych s ním docela na to rande šla.

Tak jdi a pochlub se mamince :P S Pažoutem :roll:

LaPaloma
Závislačka 2783 příspěvků 22.04.19 23:59
@Russet píše:
Tak jdi a pochlub se mamince :P S Pažoutem :roll:

Neskončilo to tam tak, že nakonec ta matka stáhla kozlíka svojí dcerušky? Jinými slovy matka nakonec vyhrála, měla mladýho nabitýho samečka?

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17219 příspěvků 23.04.19 00:01

Vilik.
Já se picnu :lol:

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 23.04.19 00:04
@LaPaloma píše:
Neskončilo to tam tak, že nakonec ta matka stáhla kozlíka svojí dcerušky? Jinými slovy matka nakonec vyhrála, měla mladýho nabitýho samečka?

Já toho spisovatele moc nemusím, ale na konci byli asi happy family a kozlík byl s mladou :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 00:06
@sarah1618 píše:
No hlavne on je asi charakter, ja bych si o nej ani kolo neoprela, ze mu neni vubec hloupe zvat na rande holku o million let mladsi nez on sam.. a ty mu jeste nadsene hupnes do postele po par sklenickach.. bravo

Tak oba jsme nezadaní tak na tom nevidim zase nic tam moc hroznýho.

adriana24
Závislačka 3043 příspěvků 23.04.19 00:10

Nah :mrgreen: tvd, tohle jsem číst nechtěla, to je humáč

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama