Vyspala jsem se s mamky přítelem a on od ní teď chce odejít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 22:36
Vyspala jsem se s mamky přítelem a on od ní teď chce odejít

Ano, jsem kráva a ta nejhorší dcera na světě, ale stalo se a já už to zpátky nevezmu.
Na rodinné oslavě jsme se všichni trochu víc opili a já se vyspala s mamky přítelem :zed: Mně je 23 a jemu je 42. Neříkám, že k němu nic necítím, ale začala jsem toho litovat hned jak jsem vystřízlivěla :oops: Ale on mi od tý doby pořád píše, dokonce zamnou byl v bytě a chtěl se semnou vyspat znovu. Řekl, že mě má rád a od mamky by klidně odešel. Nenechá si to vymluvit a bojím se aby to neřekl mamce. Co mám dělat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 36651 příspěvků 19.10.18 22:37

Ted uz asi nic :think:

Náměsíčná
Závislačka 4034 příspěvků 19.10.18 22:42

No teď budeš muset čekat kdy to praskne. Jestli s ním dál pokračovat nechceš tak mu to jasně řekni.

nostress
Extra třída :D 13393 příspěvků 19.10.18 22:44
@Anonymní píše:
Ano, jsem kráva a ta nejhorší dcera na světě, ale stalo se a já už to zpátky nevezmu.
Na rodinné oslavě jsme se všichni trochu víc opili a já se vyspala s mamky přítelem :zed: Mně je 23 a jemu je 42. Neříkám, že k němu nic necítím, ale začala jsem toho litovat hned jak jsem vystřízlivěla :oops: Ale on mi od tý doby pořád píše, dokonce zamnou byl v bytě a chtěl se semnou vyspat znovu. Řekl, že mě má rád a od mamky by klidně odešel. Nenechá si to vymluvit a bojím se aby to neřekl mamce. Co mám dělat?

Pokud nejsi troll, což bych si v tomto případě opravdu přála, tak to je jedna z nejhorších věcí, jakou může někdo svým blízkým udělat. :? Tady je každá rada drahá. Zkusila bych se na tvém místě poradit s nějakým psychologem. :think:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 19.10.18 22:57

8o Jaký vztah máš se svou mámou? Jestli dobrý, tak platí ta první část první věty, kterou jsi napsala. :? Jestli toho nelituje a ještě po tobě jde, tak to dřív nebo později rozhodně praskne. Možná by bylo lepší se prásknout sama dřív než to udělá on ve svém podání, kdy by to mohl podat tak, že jsi ho svedla.

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 19.10.18 23:02

A necekas s nim nahodou dite? :zed: ja myslela,že od manžela chceš odejít,tak ted můžeš byt klidne s mamincinym přítelem a spokojena,ja ti neverim, myslím si,že jsi troll! A jestli ne..Tak mu rekni ať se vrátí k mamince a tebe necha byt :zed: :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 23:04
@Aslei píše:
A necekas s nim nahodou dite? :zed: ja myslela,že od manžela chceš odejít,tak ted můžeš byt klidne s mamincinym přítelem a spokojena,ja ti neverim, myslím si,že jsi troll! A jestli ne..Tak mu rekni ať se vrátí k mamince a tebe necha byt :zed: :poblion:

Manžela? Já jsem sama, nemám žádného přítele ani manžela.

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 19.10.18 23:08
@Anonymní píše:
Manžela? Já jsem sama, nemám žádného přítele ani manžela.

Zvláštní ze už ti je 23 a ne 15 :mrgreen: :D

KKatka23
Echt Kelišová 8278 příspěvků 19.10.18 23:09

No to je hnus teda. Jestli chceš aspoň trochu to napravit, tak to mamce řekni. Jestli je normální a máte dobrý vztahy, tak ona ti to odpustí, máma odpustí všechno svým dětem. Asi to bude chvilku trvat než se vám vztahy zase spraví, ale za to si můžeš sama. Ale mamka má právo vědět, že její přítel je haj*l, jen ať táhne pryč.

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 19.10.18 23:11

Tohle rupne a tvoje máma tě bude nenávidět, chlapa taky, opustí ho, ty ho chtít nebudeš á on ti začne vyčítat, že ho opustila a byla to tvoje vina. A výmluvu že jste byli opilí fakt nepouzivej.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 36651 příspěvků 19.10.18 23:15
@Serpentini píše:
8o Jaký vztah máš se svou mámou? Jestli dobrý, tak platí ta první část první věty, kterou jsi napsala. :? Jestli toho nelituje a ještě po tobě jde, tak to dřív nebo později rozhodně praskne. Možná by bylo lepší se prásknout sama dřív než to udělá on ve svém podání, kdy by to mohl podat tak, že jsi ho svedla.
doporucuju
@KKatka23 píše:
No to je hnus teda. Jestli chceš aspoň trochu to napravit, tak to mamce řekni. Jestli je normální a máte dobrý vztahy, tak ona ti to odpustí, máma odpustí všechno svým dětem. Asi to bude chvilku trvat než se vám vztahy zase spraví, ale za to si můžeš sama. Ale mamka má právo vědět, že její přítel je haj*l, jen ať táhne pryč.

to si tedy nejsem uplne jista , ze tohle se da odpustit

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16462 příspěvků 19.10.18 23:22
@Anonymní píše:
Na rodinné oslavě jsme se všichni trochu víc opili a já se vyspala s mamky přítelem :zed: Mně je 23 a jemu je 42. Neříkám, že k němu nic necítím, ale začala jsem toho litovat hned jak jsem vystřízlivěla :oops: Ale on mi od tý doby pořád píše, dokonce zamnou byl v bytě a chtěl se semnou vyspat znovu. Řekl, že mě má rád a od mamky by klidně odešel. Nenechá si to vymluvit a bojím se aby to neřekl mamce. Co mám dělat?

Ty seš pěkná trubka 8) Na druhou stranu, mámy přítel asi taky nebude žádná výhra, když pod parou obštastní její dceru a za střízliva má chut na repete :jazyk:
Nedělej už radši nic ;) A modli se za svou mámu, aby sama brzy prozřela, že má bezcharakterního partnera 8)

Příspěvek upraven 19.10.18 v 23:23

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 23:23

@lachtanice86 ten scénář není až tak jasnej, může přerušit kontakty s dcerou a s přítelem zůstat, znám takový případ, i když tomu nikdo nerozuměl. :nevim:

FreakyBee
Stálice 80 příspěvků 19.10.18 23:27

Taky si myslím, že tohle odpustit nejde. Bohužel. Fakt nevím, jestli to mámě říct nebo ne - záleží, jaký spolu máte vztah. Tohle se musí řádně promyslet. Mnohý chlap odmítnutí nepochopí a otravuje dál, až mu to dojde, tak se třeba bude nějak mstít - nevím - aby nadělal škodu, takže to asi řekně. Neznám ho, jen teoretizuji. Máma si takového nezaslouží :( Je mi jí líto.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19855 příspěvků 19.10.18 23:31

Ježiš, hlavně nic nepřiznávej. To je taková blbost! Už je to dávno, co moje kamarádka udělala něco podobného…Její máma se to nikdy nedozvěděla, časem se stejně rozešli. Ale za zbořenou důvěru by to přiznání fakt nestálo. Prostě se NIC nestalo.
Zakladatelko, chlapovi dej jasnou stopku, i za cenu toho, že se po nějakou dobu budeš vyhýbat společným akcím. Tu stopku rázně a bez možnosti vykládat si to jinak. Kdyby na tebe chtěl použít to, že to mámě řekne, tak věz, že to neudělá - byl by sám proti sobě, kdyby to prásknul.
A pokus se na tu kravinu zapomenout. Snad ses poučila ;) ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >