Vyspala jsem se se ženou a teď se v sobě nevyznám

Anonymní
22.8.20 22:58

Vyspala jsem se se ženou a teď se v sobě nevyznám

Včera jsem byla na jedné oslavě u kamaráda. Byla tam i jeho kamarádka z práce, která je na holky. Ten kamarád u kterého ta oslava byla mi během večera řekl, že se mu svěřila, že se jí líbím. Nejdřív jsem se tomu začala smát, ale byla jsem dost opilá a tak jsem pak za ní šla pokecat. Strávily jsme spolu zbytek tý párty a ona mi pak nabídla, jestli nechci přespat u ní doma, protože ona bydlí kousek od kamarádova bytu a já to mám přes kus města. Byla jsem hodně opilá a bylo mi s ní fajn, takže jsem nad tím moc nepřemýšlela a souhlasila. Šly jsme k ní, daly si ještě víno a skončilo to tak, že jsme se spolu vyspaly.
Ráno jsem nevěděla jak se chovat, ona mě hodila domů a pozvala mě na rande. Řekla jsem jí, že si to musím nejdřív všechno srovnat v hlavě. Jsem teď absolutně zmatená, nikdy se mi holky nelíbily a myslela jsem, že jsem 100% hetero. To je další problém, mám přítele a podvedla jsem ho s holkou. To byl i důvod proč mě kamarád vytáhl na tu oslavu, protože jsme se s přítelem zase pohádali. A já teď nevím, jestli teda k tý holce vážně něco cítím, nebo jsem to celý v opilosti udělala jako takovou blbou „pomstu“ příteli, protože mě naštval. Ale myslím na ní dneska celej den a v noci se mi to s ní líbílo. Prostě mám v hlavě totální zmatek, omlouvám se, asi to bude poznat i na tom textu. Tady asi hledám pohled na věc někoho jiného, další názor. Mám na to podle vás zapomenout a dělat jakoby se nic nestalo, ikdyž jsem se do ní asi zakoukala? Nebo se jí ozvat a jít s ní na rande?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
860
22.8.20 23:02

A s přítelem se hadate často? Třeba vám to opravdu neklape. Na schůzku s ní můžeš samozřejmě jít a uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
22.8.20 23:05

Lidi nejsou jenom 100% hetero nebo 100%homosexuální. Sexualita ma ruzny moznosti a podoby. Kazdopadne podvádění partnera je 100% nefér. Asi by sis mela dat sama v sobě treba tyden cas na rozmyšlenou, jestli chceš pokracovat ve vztahu s přítelem, nebo ho opustit…a podle toho pak jednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
22.8.20 23:06

V prvé řadě si vyres vztah s přítelem. Pak si to budeš muset srovnat v hlavě, jestli je to poblouzneni nebo fakt zamilovanost. A to, že se ti líbí jedna holka ještě neznamená, že jsi bisexual nebo lesbicka, mám kamarádku, která už léta žije se ženou, ale jiné ženy se jí nelíbí a nikdy nelíbily (předtím byla 20 let vdaná).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4704
22.8.20 23:07

Toho při každý naštvanosti podvádíš? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
22.8.20 23:12

Myslim, ze nejlepsi by bylo ujasnit si, co vlastne citis. Ja si nemuzu pomoct, ale mne ten sex s holkou neprijde jako nevera :D

Osobne bych si s ni jeste parkrat vysla, to Ti pomuze odpovedet na otazky. Pokud z toho nic nebude, tak nevadi. Pokud to porad budes citit, mela bys opustit pritele a zkusit to s ni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
22.8.20 23:21
@Sardelka píše:
Myslim, ze nejlepsi by bylo ujasnit si, co vlastne citis. Ja si nemuzu pomoct, ale mne ten sex s holkou neprijde jako nevera :DOsobne bych si s ni jeste parkrat vysla, to Ti pomuze odpovedet na otazky. Pokud z toho nic nebude, tak nevadi. Pokud to porad budes citit, mela bys opustit pritele a zkusit to s ni :)

Můj bývalý přítel byl celkem žárlivý, ale sex s holkou mi povolil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 23:30

Teď s horkou hlavou nic neřeš, dej si čas na rozmyšlenou, rozbouřené hormony se usadí a uvidíš, já myslím, že to nebude tak horké, jak se zdá. Jestli tě to potěší, tak se mi se známou stalo něco podobného, a to jsem ani nebyla s partnerem pohádaná, jenom jsme se tenkrát dost opily a známá neměla žádné zábrany. Na druhý den jsme si řekly, že je všechno mezi námi OK a tím to bylo uzavřeno, už je to několik let zpátky, nikdo se k tomu nevracel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 23:34
@solip píše:
V prvé řadě si vyres vztah s přítelem. Pak si to budeš muset srovnat v hlavě, jestli je to poblouzneni nebo fakt zamilovanost. A to, že se ti líbí jedna holka ještě neznamená, že jsi bisexual nebo lesbicka, mám kamarádku, která už léta žije se ženou, ale jiné ženy se jí nelíbí a nikdy nelíbily (předtím byla 20 let vdaná).

Jako bys psala o mě. Byla jsem roky vdaná, ale manželství neklapalo. V mládí randila s klukama. Myslela jsem si, že jsem 100% hetero. A pak se totálně zamilovala do ženy. Jiné ženy mě nepřitahují. Jí miluju nejvíc, jak jsem kdy milovala. Jsme spolu už 7 let a doufám, že už budem navždy. Jsem štastná…

• Citovat
  • Nahlásit
1113
22.8.20 23:41

Já mám ráda chlapy i ženy :nevim:. S ženou bych neuměla žít ale úlet klidně, líbí se mi to, baví mě to. Je to ale jen zpestření, ne láska. Možná to máš stejně ;) A vsadím se, že nebudeš jediná. Každopádně jak tady bylo zmíněno, není fér podvádět přítele, pokud by tě hryzalo svědomí tak mu to řekni, nevím proč ale přijde mi, že většina chlapů nevěru žena-žena přejdou a ještě jim to přijde sexy :D :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24674
22.8.20 23:44
@Darkandeep píše:
Můj bývalý přítel byl celkem žárlivý, ale sex s holkou mi povolil :mrgreen:

a nechtěl ještě kamerovej záznam? :mrgreen: Chlapy tohle dost rajcuje, kupodivu málo který považuje ženu za reálnou konkurenci v sexu…
Mě přijde, že nejlepším indikátorem sexuální orientace jsou erotické sny a do koho se zamilovávám. Tyhle věci člověk neošidí, jsou spontánní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24674
22.8.20 23:47
@Anonymní píše:
Jako bys psala o mě. Byla jsem roky vdaná, ale manželství neklapalo. V mládí randila s klukama. Myslela jsem si, že jsem 100% hetero. A pak se totálně zamilovala do ženy. Jiné ženy mě nepřitahují. Jí miluju nejvíc, jak jsem kdy milovala. Jsme spolu už 7 let a doufám, že už budem navždy. Jsem štastná…

to je zvláštní…Taky jsem dlouho vdaná, i když spokojeně. Ale sex se ženou si neumím představit, ani kdyby mě naštvali všichni chlapi v okolí. Ta představa je mi nepříjemná.
Každý to máme jinak. Před tím ses zamilovávala jen do mužů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 00:22
@pe-terka píše:
to je zvláštní…Taky jsem dlouho vdaná, i když spokojeně. Ale sex se ženou si neumím představit, ani kdyby mě naštvali všichni chlapi v okolí. Ta představa je mi nepříjemná.
Každý to máme jinak. Před tím ses zamilovávala jen do mužů?

No můžu ti říct, že ta holka uměla šáhnout tak, jak můj partner ani po 15 letech vztahu. Dva dny jsem z toho měla hlavu v pejru, pak jsem si to v sobě vyhodnotila jako omyl v opilosti a uzavřenou záležitost, ke které se nebudu vracet ani s ní v rozhovoru, ani sama v sobě. Za střízliva by mne taková věc nenapadla.

• Citovat
  • Nahlásit
4333
23.8.20 00:28

… no naposled tu byl prispevek, ze se 17ti leta borka pri nastvanosti vyspala s nejblizsim fetakem a ceka s nim decko, ktere chce podstrcit svemu priteli (teda spise jeho rodicum), ktereho v nastvanosti podvedla s prvnim, kdo sel kolem a oprel o ni „kolo“… zkus se zeptat ji… urco ti poradi vice jak my :-) ostatne, koukam, ze uz je temer folklorem po hadce roztahnout nozky prvnimu, kdo se namane :-) :-) :-)

Příspěvek upraven 23.08.20 v 00:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 00:28
@pe-terka píše:
Každý to máme jinak. Před tím ses zamilovávala jen do mužů?

Ano, zamilovávala jsem se do mužů, ale sny jsem měla i o ženách. Ale největší zamilovanost a lásku cítím až nyní, se ženou. Nedokážu se klasifikovat, zda jsem hetero, bi, homo…kdyby mi někdo ve 20 řekl, že mojí osudovou láskou bude žena, myslela bych si, že se zbláznil.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama